Toruński piłkarz w reprezentacji kraju

Piłkarz z naszego miasta stanie przed szansą kariery w reprezentacji Polski. Jednak nie w tradycyjnym futbolu, a jego halowej odmianie.
Fustal

27-letni Sebastian Łoś gra na pozycji obrońcy. W przeszłości trenował w toruńskiej Elanie i Pomorzaninie, a później zaczął specjalizować się w futsalu. Był zawodnikiem Arpolu, kiedy ten grał w ekstraklasie. Obecnie broni barw innej toruńskiej drużyny, Tacho.

Teraz otrzymał powołanie do reprezentacji kraju. Już wcześniej szybkim i zwrotnym obrońcą zainteresował się szkoleniowiec kadry Leszek Latacz. Nigdy jednak nie powołał toruńskiego piłkarza.

Zdecydował się na to przed wyjazdem Polaków do Włoch. Łoś będzie miał okazję zmierzyć się z reprezentantami Italii w kilku meczach towarzyskich. Wyjazd na Półwysep Apeniński zaplanowano na ostatni tydzień września.Skład reprezentacji

Tomasz Ulfik, Krzysztof Kusia, Dariusz Wolański (wszyscy Clearex Chorzów), Bartłomiej Nawrat, Rafał Jarzmik (obaj PA Nova Gliwice), Łukasz Żebrowski, Mariusz Lewandowski (Pogoń 04 Szczecin), Michał Słonina, Piotr Myszor (Jachym Tychy), Daniel Krawczyk, Igor Sobalczyk (Hurtap Łęczyca), Mariusz Każimierczak (Red Devils LaBamba Chojnice), Sebastian Łoś (Tacho Toruń)