Sport.pl

WYNIKI MP

keirin kobiet:

1.Renata Dąbrowska (MWZKol Warszawa)

2.Aleksandra Drejgier (MWZKol Warszawa)

3.Małgorzata Wojtyra (Elektro-bud BoGo Szczecin)



keirin mężczyzn:

1.Łukasz Kwiatkowski (ALKS Stal Grudziądz)

2.Maciej Bielecki (MWZKol Warszawa)

3.Tomasz Schmidt (KTK Kalisz)



500 metrów kobiet:

1. Aleksandra Drejgier (MWZKol Warszawa)

2. Renata Dąbrowska (MWZKol Warszawa)

3. Dominika Mączka (Kross Ziemia Darłowska)



1000 metrów mężczyzn:

1. Kamil Kuczyński(MKS Gryf Szczecin)

2. Łukasz Kwiatkowski (ALKS Stal Grudziądz)

3. Tomasz Schmidt (KTK Kalisz)



3000 metrów kobiet

1. Edyta Jasińska (MKS EMDEK Budopol Bydgoszcz)

2. Małgorzta Wojtyra (Elektro-bud BoGo Szczecin)

3. Angelika Kulisch (Kross Ziemia Darłowska)



4000 metrów mężczyzn:

1. Rafał Ratajczyk (MKS Gryf Szczecin )

2. Dawid Głowacki ALKS Stal Grudziądz)

3. Błażej Janiaczyk (AktionUnica Otomano)



sprint kobiet:

1.Aleksandra Drejgier (MWZKol Warszawa)

2. Renata Dąbrowska (MWZKol Warszawa)

3. Małgorzata Wojtyra (Elektro-bud BoGo Szczecin)



sprint mężczyzn:

1. Kamil Kuczyński (MKS Gryf Szczecin)

2. Łukasz Kwiatkowski (ALKS Stal Grudziądz)

3. Juliusz Polak (ALKS Stal Grudziądz)



3000 metrów kobiet - drużynowo

1. Elektro-bud BoGo Szczecin (Karolina Janik, Marta Szczuko, Małgorzata Wojtyra)

2. Kross Ziemia Darłowska (Dominika Mączka, Angelika Kulisch, Żaneta Komoś)

3. ALKS Stal Grudziądz (Magdalena Sara, Paulina Cywińska, Patrycja Wiśniewska)



4000 metrów mężczyzn - drużynowo

1. KLTC Konin (Mateusz Jędrzejczyk, Sebastian Gensch, Tomasz Krysztofik, Piotr Chatłas)

2. KTK Kalisz (Michał Nawrocki, Piotr Lis, Piotr Kasperkiewicz, Hubert Tułacz)

3. ALKS Stal Grudziądz (Dawid Głowacki, Paweł Sarnecki, Dawid Hirsz, Rafał Sarnecki)



Wyścig punktowy kobiet:

1.Marta Szczuko (Elektro-bud BoGo Szczecin)

2.Renata Dąbrowska (MWZKol Warszawa)

3. Patrycja Wiśniewska (ALKS Stal Grudziądz)



Wyścig punktowy mężczyzn:

1.Rafał Ratajczyk (MKS Gryf Szczecin)

2. Piotr Lis (KTK Kalisz)

3.Mateusz Jędrzejczyk (KLTC Konin)



Sprint drużynowy kobiet:

1.MWZKol Warszawa (Renata Dąbrowska, Aleksandra Drejgier)

2.Elektro-bud BoGo Szczecin (Małgorzata Wojtyra, Diana Szczuko)

3.ALKS Stal Grudziądz (Magdalena Sara, Patrycja Wiśniewska)



Sprint drużynowy mężczyzn:

1.ALKS Stal Grudziądz

2.MWZKol Warszawa

3.MKS Gryf Szczecin (Kamil Kuczyński, Rafał Poper, Tomasz Balcer)



Madison - mężczyźni

1.Wojciech Dybel, Mariusz Wiesiak (TKK Pacific Toruń)

2.Dawid Głowacki, Rafał Ratajczyk (ALKS Stal Grudziądz, MKS Gryf Szczecin)

3.Hubert Tułacz, Michał Nawrocki (KTK Kalisz)



Scratch - kobiety:

1.Renata Dąbrowska (MWZKol Warszawa)

2.Małgorzata Wojtyra (Elektro-bud BoGo Szczecin)

3. Aleksandra Drejgier (MWZKol Warszawa)



Scratch - mężczyźni:

1.Piotr Kasperkiewicz (KTK Toruń)

2.Rafał Poper (MKS Gryf Szczecin)

3.Tomasz Krysztofik (KLTC Konin)