Bez zwycięstwa w III lidze

Unia Janikowo przegrała w Świnoujściu, a Victoria Koronowo tylko zremisowała z Nielbą Wągrowiec - to wyniki naszych III-ligowych zespołów.

Spotkanie z Flotą rozstrzygnęło się w pierwszej połowie. Honorowe trafienie dla gości przy stanie 0:3 uzyskał Krzysztof Filipek. Po wyjazdowej porażce w Świnoujściu Unia zajmuje piąte miejsce w tabeli III ligi.

Gracze z Koronowa w trzech ostatnich spotkaniach zdobyli tylko jeden punkt. Już w 2. minucie prowadzili bowiem 1:0 po strzale Patryka Podolskiego. W drugiej połowie goście doprowadzili do wyrównania. - Szkoda punktów, bo to my dyktowaliśmy warunki na boisku - powiedział szkoleniowiec Victorii Dariusz Porbes.

Victoria Koronowo - Nielba Wągrowiec 1:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Podolski (2.), 1:1 Leśniewski (66.)

Victoria: Tomaszewski- Glazik, Górecki, Poznański, Malczuk- Rogóż, Kardasz, Mądrzejewski (85. Talarek), Wiśniewski- Podolski (75. Raczyński), Krzywicki (67. Woźniak)

Flota Świnoujście - Unia Janikowo 3:1 (2:0)

Bramki: 1:0 Krajanowski (38.), 2:0 Bebeto (39.), 3:0 Magdziński (59.), 3:1 Filipek (62.)

Unia: Wróbel - Wrzesiński (63. Pawlak), Witkowski, Mrvaljević, Warczachowski - Kalinowski, Niedbała (46. Nowosielski), Filipek, Bekas, Mysiak - Marciniak (77. Biegański)

Inne mecze: Wierzyca Pelplin - Rodło Kwidzyn 0:0, Cartusia Kartuzy - Kotwica Kołobrzeg 0:1, Kujawiak Włocławek - Toruński KP 0:5, Mieszko Gniezno - KP Police 1:1, Kaszubia Kościerzyna - Rega Merida Trzebiatów 3:2, Jarota Jarocin - Zdrój Ciechocinek 6:0