Wyniki piłkarskiej V ligi

Liderami grup po sześciu kolejkach są Bojszowy, Górnik 09 Mysłowice, Ochojec z Syrynią oraz Przyszłość Ciochowice.
KATOWICE I

Śląsk Świętochłowice - Krupiński Suszec 1:4 (0:2): Michalik - Świenty 2, Szweda 2; LKS Bełk - Gwarek Ornontowice 5:1 (2:1): Wyrobek 2, Stanek 2, Solak - Tkocz (samobójcza); Orzeł Mokre - Urania Ruda Śl. 1:3 (0:2): Bogłowski - Baczewski, Oczko, Skoczyk; Piast Leszczyny - Czarni Piasek 2:0 (0:0): Zagórski, Kucharzewski; Iskra Pszczyna - Nadwiślan Góra 2:5 (0:4): Janik, Piszczek - M. Lukasek, Bobla, Dadok, Dąbrowski, Wachewicz; GTS Bojszowy - Sokół Wola 5:0 (4:0): Myszor 2, M. Wróbel, Michał Pyrlik, R. Rokowski; AKS Mikołów - Ogrodnik Cielmice 3:2 (2:0): Kurasz 2, Piekarz - Golda, Kobierski; MKS Lędziny - Unia Bieruń Stary 1:2 (1:1): Magiera - Trojanowski, Kańtor.

1. Bojszowy61619:5
2. AKS Mikołów61312:10
3. Ornontowice61217:8
4. Bełk61210:5
5. Piasek61213:9
6. Wola61216:14
7. Leszczyny61012:8
8. Suszec6914:10
9. Urania6910:12
10. Lędziny6811:8
11. Góra678:11
12. Cielmice658:10
13. Mokre657:12
14. Bieruń Stary644:13
15. Pszczyna626:18
16. Świętochłowice617:21
KATOWICE II

Czarni Sosnowiec - AKS Niwka 2:1 (1:1): Wajda, Mironowicz - Nowak; Pogoń Imielin - Ciężkowianka Jaworzno 2:1 (0:0): Michał Hermyt, Fąfara - Wrona; Kolejarz 24 Katowice - MKS Siemianowice Śl. 1:1 (1:1): Machowiak - Kawaler; Wyzwolenie Chorzów - Górnik Jaworzno 0:0, Unia Strzemieszyce - Unia Ząbkowice 0:2 (0:1): Załawka, Bromboszcz (samobójcza); Podlesianka Katowice - Orkan Dąbrówka Wielka 4:0 (1:0): Witkowski 3, Knapek; Górnik 09 Mysłowice - Górnik Piaski 3:1 (1:0): Golda, Chudy, Kasprzyk - Derlatka; Andaluzja Brzozowice-Kamień - Błękitni Sarnów 1:0 (1:0): Bukowski.

1. Górnik 09 M.618 19:1
2. Wyzwolenie61613:1
3. Podlesianka61519:4
4. Ciężkowianka61313:8
5. Dąbrówka W.6128:9
6. Siemianowice Śl.6119:5
7. Ząbkowice6109:6
8. Strzemieszyce676:9
9. Andaluzja676:8
10. Górnik Jaw.663:4
11. Górnik Piaski668:15
12. Kolejarz655:10
13. Czarni643:8
14. Niwka635:9
15. Imielin635:13
16. Sarnów603:24
KATOWICE III

LKS Chałupki - Silesia Lubomia 1:4 (1:1): Hyla - Kochanek, Wierzgoń, Nowak, Borzucki; Górnik Pszów - Płomień Połomia 2:0 (1:0): Mańka 2; Naprzód Syrynia - Jedność Jejkowice 2:1 (1:0): Krótki, Kowalski - Kłosek; LKS Tworków - Gwiazda Skrzyszów 0:3 (0:1): Szymiczek, Jackowski, Grodzki; Baterex Nędza - Płomień Ochojec 2:3 (0:1): Sz. Cichecki, Bochenek - Firla, Jarosław Bernacki, Zając; LKS Krzyżanowice - Czarni Gorzyce 1:0 (0:0): Ekiert; Naprzód Zawada - Naprzód Czyżowice 1:1 (0:0): Piechota - Kozyra; Rymer Rybnik - Górnik Radlin 2:1 (2:1): Czarnecki, Knesz - Tront.

1. Ochojec61314:5
1. Syrynia61314:5
3. Pszów61210:4
4. Rymer61211:6
5. Skrzyszów 61111:5
6. Krzyżanowice61011:7
7. Jejkowice699:11
8. Gorzyce6810:9
9. Zawada6712:12
10. Chałupki 676:7
11. Czyżowice6710:15
12. Nędza6613:18
13. Radlin668:14
14. Tworków666:14
15. Lubomia659:12
16. Połomia645:15
KATOWICE IV

LKS 35 Gierałtowice - MOSiR Sparta Zabrze 1:4 (0:2): Pomocnik - Socha 2, Piotrowicz, Cudok; Orzeł Nakło Śl. - KS Strzybnica 1:1 (0:1): Suder - Burda; Odra Miasteczko Śl. - Carbo Gliwice 0:1 (0:0): Stasiak; Piast II Gliwice - Jedność 32 Przyszowice 2:0 (2:0): Kapusta, Szwed; Przyszłość Ciochowice - Gwarek Zabrze 0:0, Gwarek Tarnowskie Góry - Tempo Paniówki 0:3 (0:0): Orzechowski 2, Sodel; Gazobudowa Zabrze - Orzeł Miedary 1:0 (0:0): Grzegorzyca. Concordia Knurów pauzowała.

1. Ciochowice61613:2
2. Gazobudowa 61511:2
3. MOSiR Sparta51514:6
4. Piast II61010:9
5. Miedary 6918:9
6. Gwarek Z.6910:7
7. Concordia595:2
8. Paniówki6713:7
9. Carbo575:6
10. Przyszowice567:7
11. Nakło Śl.666:8
12. Strzybnica556:7
13. Gwarek T. G.645:13
14. Gierałtowice501:15
15. Miasteczko Śl.602:26