Muszynianka zagra dalej?

W meczu ostatniej kolejki rozgrywek grupowych Ligi Mistrzyń siatkarki Muszynianki Fakro Muszyna podejmą przed własną publicznością RC Cannes. Czy będzie to pożegnalny występ "Mineralnych" w europejskich pucharach w tym sezonie?
Na parkiecie mistrzyniom kraju nie pomoże nawet 3:0. Z grupy A, w której występuje Muszynianka, awans wcześniej zapewniły sobie trzy ekipy: Dynamo Moskwa, Vakifbank Günes S. Stambuł i RC Cannes. Szansy awansu do następnej rundy podopieczne Bogdana Serwińskiego upatrują jednak w decyzji Europejskiej Federacji Siatkówki, która w najbliższych dniach ma podać gospodarza turnieju finałowego. - Jeśli gospodarzem zostanie Dynamo, to z tej samej grupy awansuje drużyna zajmująca czwarte miejsce - wyjaśnia dyrektor Muszynianki Grzegorz Jeżowski. Z uwagi na liczne problemy zdrowotne, z którymi od początku sezonu borykają się zawodniczki Muszynianki, w klubie woleliby, żeby przygoda z Ligą Mistrzyń skończyła się już dziś. - Ale to nie oznacza, że odpuścimy - zapewnia Jeżowski.

W drugim meczu gr. A Vakifbank Günes S. Stambuł podejmie Dynamo Moskwa. Po pięciu kolejkach z kompletem zwycięstw prowadzi Dynamo (10 punktów), dalsze miejsca zajmują Vakifbank i Cannes - po siedem, Muszynianka zamyka tabele z sześcioma "oczkami" w dorobku.

Początek meczu o godz. 18.