Abbott bohaterem Huddersfield

Paweł Abbott, napastnik Huddersfield Town zdobył dwie bramki i miał asystę meczu 25. kolejki angielskiej League One (trzeciej ligi) przeciwko Swansea City. Zespół Abbotta zwyciężył 3:2.
Polak pojawił się na boisku w 36. minucie, kiedy jego drużyna przegrywała 0:1 po golu Lee Trundle z rzutu karnego. Tuż przed przerwą Swansea podwyższyła na 2:0 - strzelcem gola ponownie był Trundle. Kontaktowego gola dla Huddersfield zdobył w 67. minucie Jonathan Worthington, który wykorzystał podanie Abbotta.

Na piętnaście minut przed końcem spotkania Polak strzelił wyrównującą bramkę, a już w doliczonym czasie gry wykorzystał rzut karny, co dało gospodarzom zwycięstwo. Na sekundy przed końcowym gwizdkiem Abbott został ukarany żółtą kartką, a strzelec dwóch goli dla Swansea został usunięty z boiska.

Huddersfield z 31 punktami zajmuje 15. miejsce w tabeli League One.