ŁKS może zagrać z Galatasaray!

Andrzej Grajewski, były współwłaściciel Widzewa, zaoferował łódzkiemu klubowi wyjazd do Turcji i sparing ze słynną drużyną ze Stambułu
Oferta z firmy Grajewskiego wpłynęła do klubu z al. Unii wczoraj. - Mielibyśmy zagrać z Galatasaray 22 grudnia. Klub ze Stambułu miałby pokryć koszty przelotu i pobytu w Turcji - mówi Marcin Durasik, rzecznik prasowy ŁKS.

Grajewskiego z Markiem Chojnackim, trenerem ełkaesiaków, skontaktował Jan Tomaszewski, były reprezentant Polski. - Łódzki klub musiałby odpowiedzieć na ofertę natychmiast - twierdzi Tomaszewski. Decyzja, czy ŁKS pojedzie do Turcji, ma zapaść w tym tygodniu. - Musimy poznać szczegóły wyjazdu - mówi Chojnacki. - To na pewno atrakcyjna oferta, ale wielu moich piłkarzy będzie w tym czasie na zagranicznych wczasach. Rezerwami grać nie wypada.

Galatasaray to siedemnastokrotny mistrz Turcji, po rundzie jesiennej jest wiceliderem ligi. Drużyna ze Stambułu występowała też w tej edycji Ligi Mistrzów. Odpadła jednak z rywalizacji zajmując ostatnie miejsce w grupie z FC Liverpool, Bordeaux, PSV Eindhoven.