Drużyna Wagnera powita drużynę Lozano

Bez względu na dalsze wyniki Polaków na mistrzostwach świata zamierzamy drużynie Raula Lozano zgotować fetę - mówi Marian Kmita, szef Polsatu Sport. - Namówiliśmy reprezentantów ze złotej drużyny Huberta Wagnera, by w naszym studiu na Okęciu powitali tych, którzy po 30 latach w meczu o wielką stawkę znów pokonali Rosjan. Naszym marzeniem jest, byśmy świętowali wtedy złoty medal mundialu. Wtedy atrakcje byłyby jeszcze większe.
- Chłopaki dokonali wielkiej rzeczy - mówi Ryszard Bosek, złoty medalista mistrzostw świata i igrzysk olimpijskich. - Należy im się wielkie podziękowanie, choć z pewnością to nie ostatnie chwile radości, jakie na japońskim mundialu zafundowała nam reprezentacja.

Wczorajszy mecz z Rosją, a także skróty z innych spotkań Polaków Polsat Sport będzie pokazywał na swojej antenie przez cały tydzień. Kmita: - Odebraliśmy wiele telefonów z prośbą o powtórki. Takie spotkania można oglądać do znudzenia. Poza tym liczymy też na pobicie kolejnego rekordu w historii naszego kanału. Spotkanie z Tunezją i Japonią oglądało średnio ponad 210 tys. ludzi, nie licząc tych, którzy obejrzeli je w otwartym Polsacie. Danych za mecz z Rosją jeszcze nie mamy, ale liczby będą na pewno oszałamiające.

Środa na MŚ i w TV

Grupa E: Polska - Serbia (7, transmisja w Polsacie i Polsacie Sport, powtórka o 18.30), Argentyna - Kanada (3), Portoryko - Tunezja (5), Japonia - Rosja (10).

Grupa F: Kuba - USA (3), Brazylia - Bułgaria (5, transmisja w Polsacie Sport, powtórka o 12.30), Niemcy - Czechy (7), Francja - Włochy (10, transmisja w Polsacie Sport).

Powtórki: Polska - Rosja (12, Polsat Sport Extra; czwartek, 10.30 Polsat Sport; piątek, 7, Polsat Sport).