Grali kadrowicze Beenhakkera

Kadrowicze Leo Beenhakkera grali w ten weekend w spotkaniach ligowych i towarzyskich swoich zespołów klubowych.

Bramkarze:

Jerzy Dudek (Liverpool FC) - na ławce w meczu o Tarczę Wspólnoty z Chelsea

Wojciech Kowalewski (Spartak Moskwa) - 90 min w wygranym 3:2 meczu z Krylią Sowietow Samara

Obrońcy:

Mariusz Jop (FK Moskwa) - siedział na ławce podczas meczu ligowego z Saturnem (1:1)

Jacek Bąk (Al Ryyan) - liga katarska nie gra

Seweryn Gancarczyk (Metalist Charków) - 90 min w wygranym 2:1 meczu w Pucharze Ukrainy z Komsomolskiem

Bartosz Bosacki (Lech Poznań) - 90 min i gol w meczu Orange Ekstraklasy z Koroną Kielce (2:2)

Paweł Golański (Korona Kielce) - 90 min w meczu z Lechem Poznań (2:2)

Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus) - 90 min w sparingu z West Ham United (1:1)

Pomocnicy:

Radosław Sobolewski (Wisła Kraków) - kontuzjowany, nie grał w lidze z Wisłą Płock, nie jedzie na mecz z Danią

Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck) - jego klub nie grał w weekend

Mirosław Szymkowiak (Trabzonspor) - wszedł w 76. minucie zremisowanego 1:1 meczu z Vestel Manisaspor

Arkadiusz Radomski (FK Austria Wiedeń) - grał 90 min jako obrońca w meczu ligowym z Rapidem Wiedeń (0:0)

Sebastian Mila (FK Austria Wiedeń) - zmieniony w 60. min derbów z Rapidem (0:0

Damian Gorawski (FK Moskwa) - grał 90 min w meczu z Saturnem (1:1)

Euzebiusz Smolarek (Borussia Dortmund) - wszedł w 78. min meczu z Bayernem Monachium (0:2)

Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg) - 90 minut z Herthą Berlin (0:0)

Napastnicy:

Tomasz Frankowski (Wolverhampton) - nie grał w piątkowym meczu z Preston North End (1:3). Nie było go nawet na ławce

Maciej Żurawski (Celtic Glasgow) - 74 min w meczu ligowym z St. Mirren (2:0). W końcówce zastąpił go Craig Beattie

Marek Saganowski (Troyes) - nie było go w kadrze na mecz z Le Mans (2:2)

Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) - wszedł w 69. min meczu z Sochaux (1:1), zmieniając Akale Kangę

Inni Polacy za granicą

Szkocja

Artur Boruc - 90 min w meczu z St. Mirren (2:0)

Zbigniew Małkowski (Hibernian) - 90 min przeciw Inverness

Anglia

Tomasz Kuszczak (Man Utd) - grał całą drugą połowę sparingu z Sevillą na Old Trafford (3:0)

Grzegorz Rasiak (Southampton) - 83 min przeciwko WBA (0:0)

Niemcy

Tomasz Zdebel (Bochum) - 90 min i gol w meczu z Mainz (1:2)

Artur Wichniarek (Arminia) - 71 min i asysta w meczu z HSV (1:1)

Mariusz Kukiełka (Energie Cottbus) - 90 min przeciwko Borussii Moenchengladbach (0:2)

Łukasz Kanik (Energie Cottbus) - nie grał z Borussią Moenchengdablach (0:2)

Dariusz Żuraw (Hannover 96) - 90 minut w przegranym 2:4 meczu z Werderem. Żółta kartka za faul w polu karnym, ale rywale zmarnowali "jedenastkę"

Andrzej Juskowiak (Erzgebirge Aue) - 90 min i gol przeciwko SpVgg Unterhaching (1:0)

Austria

Adam Ledwoń (Sturm Graz) - gol w meczu z SCR Altach (1:4)

Radosław Gilewicz (FC Superfund) - wszedł w 75. min przeciwko Red Bull Salzburg (1:1)