Kuszczak przegrał z Manchesterem United

W sobotnim meczu 30. kolejki ligi angielskiej zespół West Bromwich z Polakiem Tomaszem Kuszczakiem w bramce przegrał z Manchesterem United 1:2.

Wynik i tabela 30. kolejki Premier League

W 16. minucie gola dla Manchesteru zdobył Louis Saha, który zastąpił posadzonego na ławce rezewowych Ruuda van Nistelrooya. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Francuz czysto strzelił głową prosto w prawy górny róg bramki WBA. Kuszczak był bez szans. Drugą bramkę dla gości zdobył także Saha (64. min). Polak znów był bez szans, gdy rywal wykorzystał sytuację sam na sam.

Honorową bramkę dla West Bromwich strzelił na 12. minut przed końcem meczu Nathana Ellington.

Najbardziej efektowne zwycięstwa w 30. kolejce Premier League odniosły drużyny Arsenalu i Evertonu. Londyńczycy pokonali 3:0 Charlton (gole Piresa, Adebayora i Hleba), a zespół z Liverpoolu - Aston Villę 4:1.