Pierwszy gol Fowlera po powrocie

Robbie Fowler strzelił gola dla Liverpoolu w ligowym meczu z Fulham. To pierwsza bramka angielskiego napastnika po powrocie na Anfield Road. Liverpool wygrał z Fulham 5:1

Fowler odszedł z Liverpoolu do Leeds w 2001 roku. Potem grał jeszcze w Manchesterze City. Do klubu, którego jest wychowankiem wrócił podczas zimowego okna transferowego. Nie mógł jednak zdobyć gola przez 411 minut.

W meczu z Fulham Fowler pokonał Tony'ego Warnera już w 16. minucie gry. 9 minut później wyrównał Collins John. W 25. minucie samobójczego gola strzelił obrońca Fulham Michael Brown. W 71 minucie odblokował się także Fernando Morientes. To pierwszy gol Hiszpana od 10 grudnia. Na minutę przed końcem spotkania pierwszego gola w tym roku strzelił Peter Crouch. W doliczonym czasie gry gola dołożył inny rezerwowy - Stephen Warnock. Cały mecz na ławce "The Reds" siedział Jerzy Dudek.