Powrót Sola Campbella

Sol Campbell po pięciu dniach nieobecności wrócił do treningów w Arsenalu. Anglik przeprosił kolegów z drużyny za swoje zachowanie.
W środowym meczu z West Ham defensor reprezentacji Anglii zawinił przy dwóch golach strzelonych przez "Młoty" i po 45 minutach został zmieniony. Od tamtej pory Campbell przestał odbierać telefony i przychodzić na treningi. Angielskie brukowce podejrzewały, że przyczyną załamania Campbella jest...18-letnia dziewczyna, która odrzuciła jego zaloty. Dopiero w sobotę z Arsene Wengerem skontaktował się prawnik zawodnika i poinformował, że jego klient od przyszłego tygodnia wznowi treningi. Zdementował również plotki o tym, jakoby Campbell miał jakiekolwiek problemy osobiste

Francuski szkoleniowiec przyjął Campbella z otwartymi ramionami, ponieważ z różnych powodów nie może skorzystać z usług Kolo Toure, Ashleya Cole'a, Gaela Clichy, Pascala Cygana, Emmanuela Eboune, Kerrea Gilberta i Laurena. W ostatnim meczu ligowym z Birmingham linię obrony "Kanonierów" tworzyli: 21-letni Philippe Senderos i Sebastian Larsson, rok starszy Mathieu Flamini i 19-letni Johan Djourou.