NHL: Groźna kontuzja kapitana Senators

Hokeiści Ottawy Senators pokonali New York Islanders 4:3 w rozegrany w piątek meczu hokejowej ligi NHL. Senators wygrali dzięki bramce Bryana Smolinskiego na minutę i 46 sekund przed końcową syreną.

Senators pokazali ogromną determinację, gdyż pod koniec drugiej tercji przegrywali 1:3. Dzięki bramkom Dany'ego Heastleya i Petera Schaefera, udało się doprowadzić do wyrównania. Senators wygrali czwarty mecz z rzędu ale stracili swojego kapitana Daniela Alfredssona, który doznał kontuzji. Alfredsson doznał urazu zeber po tym, jak zostało uderzony krążkiem wystrzelonym przez jego kolegę z zespołu Zdeno Charę.

- Nie potrafił złapać głębokiego oddechu i czuł silny ból - poinformował trener Bryan Murray.

Mecz w Corel Centre oglądało 20.055 widziów!

PACIFIC DIVISION

W tabelach kolejno: zwycięstwa, porażki, porażki po dogrywce lub karnych za jeden punkt, bramki i punkty.