Składy drużyn Polskiej Ligi Siatkówki

Skra BOT Bełchatów

Trener: Ireneusz Mazur.

1.Maciej Dobrowolski1977190rozgrywający
2.Mariusz Wlazły1983195atakujący
3.Krzysztof Stelmach1967199przyjmujący
4.Damian Dacewicz1974209środkowy
5.Andrzej Stelmach1972200rozgrywający
6.Witalij Kiktiew1980207przyjmujący
9.Paweł Maciejewicz1980198atakujący
10.Robert Milczarek1983188przyjmujący
13.Michał Winiarski1983198przyjmujący
14.Radosław Wnuk1977207środkowy
15.Jarosław Sobczyński1977203środkowy
16.Krzysztof Ignaczak1978187libero
17.Michał Chadała1977196przyjmujący
18.Robert Szczerbaniuk1977199środkowy
PZU AZS Olsztyn

Trener: Grzegorz Ryś

1.Maciej Alancewicz1982192przyjmujący
2.Wojciech Grzyb1981204środkowy
3.Piotr Gruszka1977206przyjmujący
5.Paweł Zagumny1977200rozgrywający
7.Paweł Kuciński1973193libero
9.Patryk Czarnowski1985201środkowy
10.Marcin Nowak1975215środkowy
11.Michał Ruciak1983190przyjmujący
12.Mark Siebeck1975195atakujący
13.Adrian Sarul1985192rozgrywający
16.Piotr Lipiński1979195rozgrywający
17.Marcin Możdżonek1985211środkowy
18.Michał Bąkiewicz1981197przyjmujący
Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa

Trener: Edward Skorek.

1.Bartosz Gawryszewski1985201środkowy
2.Krzysztof Gierczyński1976193przyjmujący
3.Piotr Gacek1978185libero
4.Wojciech Jurkiewicz1977205środkowy
6.Marcin Kocik1979196przyjmujący
7.Paweł Woicki1983183rozgrywający
8.Jakub Oczko1981193rozgrywający
9.Adrian Patucha1983193atakujący
10.Brook Billings1980196atakujący
11.David McKienzie1979195przyjmujący
15.Phil Eatherton1974207środkowy
Jastrzębski Węgiel

Trener: Igor Prielożny.

1.Daniel Pliński1978205środkowy
2.Marcin Wika1983193przyjmujący
3.Przemysław Michalczyk1973191przyjmujący
4.Lassepetteri Laurila1978187rozgrywający
6.Arkadiusz Terlecki1980201środkowy
7.Paweł Rusek1983183libero
8.Jakub Bednaruk1976188rozgrywający
10.Grzegorz Szymański1978202atakujący
11.Łukasz Kadziewicz1980206środkowy
13.Iwajło Stefanov1973202przyjmujący
14.Paweł Siezieniewski1981199przyjmujący
17.Plamen Konstantinov1973200przyjmujący
Mostostal Kędzierzyn-Koźle

Trener: Wojciech Drzyzga.

1.Michał Kozłowski1985191rozgrywający
2.Rafał Musielak1973192libero
3.Bartosz Kurek1988205atakujący
4.Petr Zapletal1977194rozgrywający
5.Martin Sopko1978197przyjmujący
6.Damian Domonik1985205środkowy
9.Wojciech Serafin1978197przyjmujący
10.Stanislav Vartovnik1978197przyjmujący
11.Tomas Kmet1981202środkowy
14.Marcel Gromadowski1985201atakujący
16.Aleksander Januszkiewicz1979200środkowy
18.Arkadiusz Olejniczak1984192przyjmujący
Wózki BT AZS Politechnika Warszawska

Trener: Krzysztof Felczak.

1.Tomasz Kowalczyk1976198środkowy
2.Tomasz Drzyzga1985188przyjmujący
4.Adrian Dyżakowski1976192libero
6.Krzysztof Grzesiowski1981206atakujący
7.Radosław Rybak1973196atakujący
8.Peter Turiansky1976192rozgrywający
9.Marcin Drabkowski1977184rozgrywający
10.Konrad Małecki1979200przyjmujący
11.Bartosz Szcześniewski1977202środkowy
12.Tomasz Skalski1973191atakujący
13.Maciej Oczko1980198środkowy
14.Marcin Malicki1983197środkowy
15.Jarosław Różański1986199środkowy
16.Dominik Wójcicki1987199atakujący
17.Grzegorz Łomacz1987187rozgrywający
18.Artur Kusio1976210środkowy
Resovia

Trener: Jan Such.

1.Stanisław Pieczonka1979200przyjmujący
3.Sławomir Szczygieł1978202środkowy
4.Grzegorz Pilarz1980189rozgrywający
5.Tomasz Kozłowski1979192rozgrywający
6.Duszan Kubica1972186libero
7.Tomasz Kamuda1976197atakujący
8.Michał Kaczmarek1984200środkowy
9.Mirosław Wilk1979180przyjmujący
10.Wojciech Gradowski1980191przyjmujący
11.Tomasz Józefacki1980192atakujący
12.Łukasz Perłowski1980203środkowy
13.Piotr Łuka1980191libero
Polska Energia Sosnowiec

Trener: Marian Kardas.

2.Marcin Grygiel1978199atakujący
3.Grzegorz Kosok1986207środkowy
4.Tomasz Tomczyk1986203atakujący
5.Michał Żuk1985195przyjmujący
6.Damian Parkitny1985193przyjmujący
7.Rober Kiwior1982194rozgrywający
8.Mariusz Syguła1982193rozgrywający
9.Jakub Łomacz1982187przyjmujący
10.Marcin Kudłacik1981198środkowy
11.Andrew Earl1982196przyjmujący
13.Rafał Cimochowski1984196przyjmujący
15.Rafał Legień1969190przyjmujący
16.Adrian Stańczak1987187libero
18.Dariusz Szulik1983204środkowy
Gwardia Wrocław

Trener: Jacek Grabowski.

1.Rafał Jarząbski1984201środkowy
2.Maciej Zając1980206atakujący
3.Maciej Krupnik1971196środkowy
4.Paweł Nawrocki1986197przyjmujący
5.Mariusz Dutkiewicz1975180rozgrywający
7.Pavel Chudik1974190rozgrywający
8.Piotr Poskrobko1973194przyjmujący
9.Michał Karauda1986194przyjmujący
10.Jakub Markiewicz1972206środkowy
11.Marcin Ciesielski1982195przyjmujący
12.Roman Gulczyński1983194atakujący
13.Marcin Mierzejewski1982182libero
Joker Piła

Trener: Dariusz Luks

1.Michał Lach1985195przyjmujący
2.Witold Chwastyniak1979193środkowy
3.Przemysław Lach1979198środkowy
4.Mariusz Kowalski1972188libero
5.Petr Valastek1979193przyjmujący
6.Sławomir Gerymski1968187rozgrywający
7.Marcin Gaudynowski1980190libero
8.Dariusz Krajewski1983188przyjmujący
9.Wojciech Winnik1984194przyjmujący
10.Jakub Kaźmierski1984202środkowy
11.Łukasz Jurkojc1984188rozgrywający
12.Piotr Szulc1976191przyjmujący
13.Michał Kubiak1988191przyjmujący
14.Marcin Owczarski1980199atakujący
16.Adam Nowik1975206środkowy
w kolejnych rubrykach: numer na koszulce, imię i nazwisko, rok urodzenia, wzrost, pozycja