Sport.pl

Zwycięzcy 81. Mistrzostw Polski

Kobiety

Młot: 1. K. Skolimowska (Gwardia Warszawa) 72,43.

Tyczka: 1. M. Pyrek (MKS Szczecin) 4,70; 2. A. Rogowska (SKLA Sopot) 4,60.

100 m: 1. D. Onyśko (AZS AWF Poznań) 11,44.

200 m: 1. A. Guzowska (AZS AWF Warszawa) 23,02; 2. G. Prokopek (AZS AWF Warszawa) 23,49.

400 m: 1. Guzowska 51,29;... 4. Prokopek 52,09.

800 m: 1. E. Sętowska (AZS AWF Warszawa) 2.02,17; 2. A. Jakubczak (Agros Zamość) 2.03,06.

400 m ppł: 1. A. Jesień (AZS AWF Warszawa) 54,53; 2. M. Pskit (AZS AWF Wrocław) 55,25.

5000 m: 1. J. Bąk (NKS Namysłów) 17.09,53.

W dal: 1. M. Trybańska (Warszawianka) 6,32.

Oszczep: 1. B. Madejczyk (Jantar Ustka) 61,05.

4x100 m: 1. AZS AWF Warszawa 44,90.

Kula: 1. M. Sobieszek (AZS AWF Warszawa) 15,97.

Wzywż: 1. A. Ksok (WKS Śląsk Wrocław) 1,88.

1500 m: 1. W. Frankiewicz-Janowska (AZS AWF Karków) 4.10,23.

Dysk: 1. M. Wysocka (AZS AWF Biała Podlaska) 63,75.

100 m ppł: 1. A. Trywiańska (AZS AWF Warszawa) 13,05.

3000 m: 1.K. Kowalska (LKS Vectra Włocławek) 10.11,07.

Trójskok: 1. A. Fila (MKS Start Lublin) 13,63.

4x400 m: 1. AZS AWF Warszawa 3.33,45 (Jesień, Sętowska, Udałow, Bejnar).

Mężczyźni

100 m: 1. M. Bielczyk (AZS AWF Warszawa) 10,42; ... Ł. Chyła (SKLA Sopot) nie ukończył.

200 m: 1. M. Jędrusiński (AZS Poznań) 20,86.

400 m: 1. M. Marciniszyn (Śląsk Wrocław) 45,69; ... 3. P. Rysiukiewicz (Śląsk Wrocław) 46,09; ... 6. R. Maćkowiak (Śląsk Wrocław) 46,33.

800 m: 1. P. Czapiewski (Lubusz Słubice) 1.47,10.

400 m ppł: 1. M. Plawgo (Warszawianka) 50,60.

Młot: 1. S. Ziółkowski (AZS Poznań) 77,75.

Kula: 1. T. Majewski (AZS AWF Warszawa) 20,13.

Oszczep: 1. D. Trafas (NKS Namysłów) 77,55.

W dal: 1. T. Mateusiak (OKLA Intercell Ostrołęka) 7,91.

4x100 m: 1. MKL Szczecin 40,55.

3000 m z przeszkodami: 1. J. Czaja (SKLA Sopot) 8.22,68.

1500 m: 1. M. Formela (Sporting Międzyzdroje) 3.39,41; 2. Czapiewski 3.40,14.

5000 m: 1. R. Popławski (Mikst Astra Nowa Sól)13.46,80.

Wzwyż: 1. M.Bieniek (AZS AWF Wrocław) 2,34; 2. G. Sposób (MKS Start Lublin) 2,30; 3. A. Waleriańczyk (Elite Cafe Wawel Kraków) 2,28.

Dysk: 1. P. Małachowski (Śląsk Wrocław) 64,74.

4x400 m: 1. Śląsk Wrocław 3.07,29 (Marciniszyn, Bocian, Maćkowiak, Rysiukiewicz)

110 m ppł: 1. T. Ścigaczewski (AZS Poznań) 13,66; 2. A. Kohutek (Zawisza Bydgoszcz) 13,76.

Trójskok: 1. J. Kazimierowski (MKLA Łęczyca) 16,52.

Tyczka: 1. A. Kolasa (KL Gdynia) 5,60