Jednostronne derby szczypiornistów w Końskich. Rezerwy Vive znowu bliskie sensacji

Niewiele emocji w starciu dwóch świętokrzyskich pierwszoligowców. Nie brakowało ich za to w Legnicy.

Ekipa KSSPR Końskie nie pozwoliła rywalom z Ostrowca ani razu doprowadzić do remisu. Najbliżej tego goście byli w 21 minucie (8:7), ale po trzech z rzędu straconych golach nie podjęli już walki. Cztery minuty po przerwie przewaga konecczan sięgnęła już siedmiu trafień (17:10) i jedyną niewiadomą były rozmiary ich wygranej. Dla podopiecznych Michała Przybylskiego było to już piąte kolejne spotkanie bez porażki.

Blisko urwania punktów kolejnemu zespołowi z czołówki byli gracze drugiej drużyny Vive Tauron. Jeszcze w 41 minucie, po bramce Bartłomieja Bisa, prowadzili z Siódemką 21:18. Kolejny siedmiominutowy fragment gry przegrali jednak 0:5...