Piotr Ćwielong z Ruchu cieszy się, że w Gliwicach będzie dużo kibiców niebieskich

Ruch dostał 2000 biletów i bardzo prawdopodobne, że właśnie w takiej sile na stadionie w Gliwicach pojawią się fani z Chorzowa.
- Nasi kibice zawsze dopisują, jeżdżą za nami i dopingują nas niezależnie od tego, czy wygrywamy, czy przegrywamy. W sobotę na pewno będzie fajna atmosfera - mówi pomocnik Piotr Ćwielong. - My mieliśmy teraz dużo czasu, żeby się skoncentrować na rzeczach, które nie zawsze nam wychodziły. Jesteśmy naprawdę optymistycznie nastawieni do meczu z Piastem - dodaje. Po ostatniej przerwie na mecze reprezentacji, która miała miejsce na początku września Ćwielong strzelił Śląskowi Wrocław dwa gole i Ruch wygrał 2:1. Potem goli już nie zdobywał. - Miałem sytuacje w spotkaniu z Termalicą, lecz dobrze zachował się bramkarz. Cóż, takie jest życie. W każdym meczu szukam okazji, żeby strzelać gole, albo po prostu wypracować sytuacje kolegom. Trenujemy każdego dnia i zawsze chcemy być lepsi. Robię wszystko, żeby pomóc drużynie i nie ma znaczenia to, kto będzie strzelał bramki. W sobotę zrobimy wszystko, aby trzy punkty pojechały do Chorzowa - zapewnia Ćwielong.

Zdjęcie Lanki ADIDAS 11 NOVA FG WC M19891 Zdjęcie Lanki Adidas 11Nova FG Jr B40159 Zdjęcie Lanki ADIDAS F5 TRX FG D67018
Lanki ADIDAS 11 NOVA FG WC ... Lanki Adidas 11Nova FG Jr B... Lanki ADIDAS F5 TRX FG D67018
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info