Waldemar Fornalik przed wyjazdowym meczem Ruchu z Piastem: Pracowaliśmy nad organizacją gry

- Jesteśmy pełni optymizmu, wierzymy w zwycięstwo. Co mogę powiedzieć o Piaście? Wiedzą czego chcą na boisku a to ważna cecha - przyznaje trener Ruchu Chorzów..
Mieliśmy przed ligową przerwą na reprezentację wiele problemów: urazy - borykali się z nimi Marcin Kowalczyk, Adam Pazio, Michał Helik, Miłosz Przybecki. Wracają do zdrowia. decyzję co do ich przdatności będziemy podejmowali po piątkowym treningu. Do grona kontuzjowanych dołączył Patryk Lipski, który ze zgrupowania reprezentacji młodzieżowej dołączył z lekkim urazem. Jestem jednak dobrej myśli, przypuszczam, że będę mógł korzystać z tych zawodników w sobotnim meczu - stwierdził Fornalik.

- Ten czas musieliśmy przeznaczyć na zresetowanie, przegraliśmy wcześniej mecze, które nie musiały być przegrane. Pracowaliśmy też na organizacją gry, zwłaszcza w defensywie, pracowaliśmy nad zgraniem zespołu, myślę, że to najistotniejsze. Wiadomo też, że podczas takich przerw pracuje się nad motoryką. Wiadomo - z jednej strony ważna jest regenaracja, z drugiej - przygotowanie do dalszej części sezonu - powiedział trener Ruchu.

Na razie nie chciał zdradzić kto zagra w bramce. - Mamy w kadrze czterech bramkarzy i każdy walczy o miejsce w podstawowej jedenastce. najcześciej bronił Kamil Lech i mogę powiedzieć, że z każdym meczem spisuje się coraz lepiej. Libor Hrdliczka jest gotowy do gry, decydujący głos w sprawie kto zagra ma trener bramkarzy. Decyzje podejmiemy w dniu meczu. Jesteśmy pełni optymizmu, wierzymy w zwycięstwo. Co mogę powiedzieć o Piaście? Wiedzą czego chcą na boisku a to ważna cecha - zakończył.

Zdjęcie Lanki UMBRO CLASSICO 3 FG 80943U7P4 Zdjęcie LANKI UMBRO GEO FLARE SHIELD HG 80824U3FI Zdjęcie LANKI UMBRO GEO FLARE SHIELD HG JNR 80830UCH2
Lanki UMBRO CLASSICO 3 FG 8... LANKI UMBRO GEO FLARE SHIEL... LANKI UMBRO GEO FLARE SHIEL...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: