Sport.pl

Radoslav Latal przed meczem Piasta z Ruchem: Popracowaliśmy nad kondycją

Trener Piasta wierzy w swój zespół przed derbowym meczem z Ruchem. To jedyne śląskie derby w tym sezonie.
- Kontuzjowany jest tylko Sandro Gotal, nasz nowy napastnik. Inni piłkarze są zdrowi. Do meczu przygotowywaliśmy się na zgrupowaniu w Kamieniu. Pobiegaliśmy tam trochę, popracowaliśmy nad kondycją. Dobrze się nam pracowało po zwycięstwie na Arce - przyznał Latal.

Podczas przygotowań nikt nie odniósł kontuzji, ale jest jeden problem związany z defensywą. W meczu nie zagra Brazylijczyk Hebert. - Nieobecność Heberta to duże osłabienie. To nasz podstawowy zawodnik i do tej pory zagrał we wszystkich spotkaniach. Niestety ma na swoim koncie cztery żółte kartki i będzie pauzował. Ale ktoś musi go zastąpić. Uros Korun jest zdrowy i dobrze przygotowany to tego meczu - uważał Latal.

Trener odczuwa atmosferę meczu z Ruchem. - Derby to święto dla kibiców i zawodników. Wiadomo, że obie drużyny będą chciały zdobyć komplet punktów. Ruch to dobra drużyna, która długo gra razem. Ich zawodnicy są ze sobą kilka lat i tworzą zgrany zespół - zakończył Latal.

Zdjęcie Lanki UMBRO CLASSICO 3 FG 80943U7P4 Zdjęcie Lanki UMBRO UX 2.0 CLUB HG 80989UDJV Zdjęcie LANKI UMBRO GEO FLARE SHIELD HG JNR 80830UCH2
Lanki UMBRO CLASSICO 3 FG 8... Lanki UMBRO UX 2.0 CLUB HG ... LANKI UMBRO GEO FLARE SHIEL...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: