Ruch Chorzów oddał czterech graczy do reprezentacji Polski

Rozpoczęły się zgrupowania młodzieżowych reprezentacji Polski. Przebywa na nich czterech piłkarzy Ruchu Chorzów.
Do reprezentacji młodzieżowej po raz kolejny powołani zostali Patryk Lipski, Kamil Mazek i Łukasz Moneta. Kadra prowadzona przez Marcina Dornę rozpoczęła w poniedziałek zgrupowanie w Bydgoszczy, gdzie w najbliższy czwartek biało-czerwoni zmierzą się towarzysko z Ukrainą. Przypomnijmy, że młodzi Polacy przygotowują się do młodzieżowych Mistrzostw Europy, które zostaną rozegrane w naszym kraju w przyszłym roku. Kolejnym elementem przygotowań będzie także mecz z Czarnogórą, który odbędzie się w Gdyni w poniedziałek, 10 października. Oba spotkania biało-czerwonych rozpoczną się o godz. 17.30 i będzie można je oglądać na antenie Polsatu Sport.

Na zgrupowanie wyjechał także obrońca drugiego zespołu Ruchu Dominik Małkowski, który został powołany do kadry U18 prowadzonej przez trenera Rafała Janasa. Młodzi Polacy rozegrają w najbliższych dniach towarzyski dwumecz z Finlandią. Oba spotkania zostaną rozegrane na terenie rywala - w sobotę, 8 października o godz. 15. w miejscowości Urjala oraz w poniedziałek, 10 października o godz. 18. w Tampere.

Zdjęcie Lanki Puma Attacanto FG 102026-01 Zdjęcie Lanki Puma EVOTOUCH 3 AG 103753 Zdjęcie Lanki PUMA VELIZE FG 102827-01
Lanki Puma Attacanto FG 102... Lanki Puma EVOTOUCH 3 AG 10... Lanki PUMA VELIZE FG 102827-01
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info