Napastnik Legii Warszawa wypożyczony do Ruchu Chorzów

Jarosław Niezgoda, 21-letni napastnik, jest kolejnym letnim wzmocnieniem Ruchu Chorzów. Zawodnik trafił na Cichą za zasadzie rocznego wypożyczenia z Legii Warszawa.
- Przychodzę do Ruchu wierząc, że będę dostawał szanse gry. Widzę, że tutaj odważnie stawia się na młodych piłkarzy. Mam nadzieję, że podobnie będzie ze mną - mówił napastnik po sfinalizowaniu wypożyczenia .

Jarosław Niezgoda urodził się 15 marca 1995 roku w Poniatowie. Jego pierwszym klubem był Opolanin Opole Lubelskie. W wieku 13 lat trafił do Wisły Puławy. W tym zespole debiutował także w seniorskiej piłce. Na początku 2016 r. przeniósł się do Legii Warszawa. Wiosną występował jednak w trzecioligowych rezerwach stołecznego klubu, gdzie imponował skutecznością - 10 bramek w 10. spotkaniach. Jedenaście dni temu zadebiutował w rozgrywkach Ekstraklasy. Zagrał od pierwszej minuty w spotkaniu Legii z Arką Gdynia. Piłkarz został wypożyczony do Ruchu do końca czerwca 2017 r.

Niezgoda będzie występował w Ruchu z numerem 11 na koszulce.

Zdjęcie Zina Juniorska koszulka piłkarska TORES Zdjęcie Zina Seniorska koszulka piłkarska LIGA Zdjęcie Zina Seniorska koszulka piłkarska TORES
Zina Juniorska koszulka pił... Zina Seniorska koszulka pił... Zina Seniorska koszulka pił...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info