Trener Piasta Gliwice: Pogoń Szczecin wygrała z nami zasłużenie

0 : 2
Informacje
Ekstraklasa 2016/17 - 6. kolejka
Sobota 20.08.2016 godzina 18:00
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Piast Gliwice
0
0
0
Pogoń Szczecin
1
1
2
Składy i szczegóły
Piast Gliwice
Kartki: Barisić, Sedlar - żółta Skład: Szmatuła - Pietrowski, Hebert, Sedlar - Mokwa, Badia (77. Korun), Murawski, Zivec (46. Bukata), Mraz - Szeliga, Barisić (59. Masłowski)
Pogoń Szczecin
Bramki: Kitano (26.), Drygas (90.) Kartki: Nunes, Czerwiński - żółta Skład: Kudła - Rudol, Czerwiński, Fojut, Nunes - Murawski, Matras - Gyurcso (90. Lewandowski), Drygas, Delew (87. Kort) - Kitano (70. Frączczak)
- Ani Barisić, ani Szeliga nie potrafili utrzymać piłki z przodu. Przegrywaliśmy również walkę o środek pola - mówił po porażce z Pogonią Szczecin Jiri Necek, trener Piasta Gliwice.
ŚLĄSK.SPORT.PL w mocno nieoficjalnej wersji. Dołącz do nas na Facebooku >>

- Gratuluję swojemu zespołowi, bo nie było łatwo, zwłaszcza w drugiej połowie. Być może cofnęliśmy się zbyt mocno, ale to również wynikało z determinacji Piasta, który gonił wynik. Szczerze mówiąc, wychodząc na drugą połowę, liczyłem, że drugą bramkę zdobędziemy wcześniej. Najważniejsze są jednak trzy punkty. Tydzień temu przełamaliśmy się w Szczecinie, teraz to samo zrobiliśmy w meczu wyjazdowym - podkreślał po końcowym gwizdku Kazimierz Moskal, trener Pogoni Szczecin.

- Graliśmy z bardzo dobrym zespołem, który - trzeba to przyznać - wygrał zasłużenie. Ani Barisić, ani Szeliga nie potrafili utrzymać piłki z przodu. Przegrywaliśmy również walkę o środek pola. W drugiej połowie wprowadziłem na boisko Koruna i przesunąłem Heberta do ataku, bo przez Fojuta i Czerwińskiego w ogóle nie mogliśmy się przebić. Radzili sobie z każdą naszą wrzutką - nie krył natomiast Jiri Necek, szkoleniowiec Piasta Gliwice.

ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwuj już teraz >>

Kto będzie wyżej w tabeli ekstraklasy na koniec następnego sezonu?