Trener GKS-u Katowice: Myślę, że kolejny mecz u siebie już wygramy

1 : 1
Informacje
I liga 2016/17 - 3. kolejka
Sobota 13.08.2016 godzina 18:00
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
GKS Katowice
1
0
1
Chojniczanka Chojnice
1
0
1
- Rozegraliśmy wiele dobrych akcji, zwłaszcza w ostatnich 20 minutach. Niestety, brakowało nam ostatniego podania - w ten sposób remis z Chojniczanką komentował Jerzy Brzęczek, trener GKS-u Katowice.
ŚLĄSK.SPORT.PL w mocno nieoficjalnej wersji. Dołącz do nas na Facebooku >>

- Nie udał się nam początek tego spotkania. Błąd defensywy sprawił, że szybko straciliśmy bramkę. Zespół zareagował jednak bardzo dobrze, szybko wyrównaliśmy - mówił po ostatnim gwizdku sędziego Maciej Bartoszek, trener drużyny z Chojnic.

- Później mecz toczył się głównie w środku boiska. Pod względem ambicjonalnym był na wysokim poziomie. Spotkały się dwie drużyny, które chciały wygrać. W drugiej połowie również staraliśmy się grać swoją piłkę, ale od pewnego momentu gospodarze przejęli kontrolę. Niestety, nasze zmiany nie za wiele wniosły. GKS postawił nam bardzo trudne warunki, ale - mimo wszystko - uważam, że remis jest wynikiem sprawiedliwym - przekonywał Bartoszek.

- Pozostaje niedosyt. Dobrze weszliśmy w mecz, ale nie możemy tracić bramek w ten sposób. Piłka lecąca na tej wysokości po prostu nie ma prawa przejść. Może więc mur był źle ustawiony? - zastanawiał się z kolei Jerzy Brzęczek, szkoleniowiec GKS-u Katowice.

- Rozegraliśmy wiele dobrych akcji, zwłaszcza w ostatnich 20 minutach. Niestety, brakowało nam ostatniego podania - podkreślał Brzęczek. Na koniec zaś dodał: - Pierwszy mecz tego sezonu przy Bukowej przegraliśmy, teraz zremisowaliśmy. Myślę, że kolejny już wygramy.

ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwuj już teraz >>