ROW 1964 Rybnik zawiódł w meczu z Błękitnymi Stargard

Po zwycięstwie z Rozwojem Katowice kibice ROW-u Rybnik mogli spodziewać się dobrej gry w spotkaniu z Błękitnymi Stargard. Piłkarze z Rybnika zawiedli jednak na całej linii.
W dwóch kolejkach piłkarze z Pomorza zdobyli tylko jeden punkt, więc to rybniczanie wydawali się faworytem tego pojedynku. Piłkarze Dietmara Brehmera zagrali jednak słaby mecz.

ROW przegrywał od 14. minuty po golu Przemysława Brzeziańskiego. Wyrównanie dał Bartosz Slisz, lobując golkipera Błękitnych w 64. minucie. Siedem minut później znów na prowadzenie wyszli Błękitni. Na domiar złego sześć minut przed końcem za drugą żółtą kartkę z boiska wyleciał Jan Janik.

Rybniczanie nie zachwycili i ulegli Błękitnym 1:2. Goście mogli wygrać wyżej, ale kilkukrotnie przed stratą gola rybniczan ratował Daniel Kajzer w bramce.

ROW 1964 Rybnik - Błękitni Stargard 1:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Brzeziański (14.), 1:1 Slisz (64.), 1:2 Gutowski (71.)

ROW: Kajzer - Janik Ż CZ, Cichy, Jary, Balul Ż, Gojny, Koch (61. Dzierbicki), Nowak (72. Gładkowski), Slisz Ż, Tkocz (61. Polak), Muszalik