Trener GKS-u Katowice po zimnym prysznicu na inaugurację ligi: Może to dobrze?

0 : 1
Informacje
I liga 2016/17 - 1. kolejka
Sobota 30.07.2016 godzina 18:00
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
GKS Katowice
0
0
0
Wigry Suwałki
0
1
1
Składy i szczegóły
GKS Katowice
Kartki: Bębenek, Czerwiński, Zejdler, Kamiński - żółta Skład: Nowak - Abramowicz, Kamiński, Praznovsky, Czerwiński, Bębenek (58. Prokić), Pielorz, Foszmańczyk (69. Zejdler), Mandrysz, Goncerz, Sobków (75. Wołkowicz)
Wigry Suwałki
Bramki: Adamek (66.) Kartki: Bucholc, Cverna - żółta Skład: Zoch - Cverna, Augustyniak, Bucholc, Wichtowski, Bartkowski, Radecki (79. Karankiewicz), Adamek (75. Zapolnik), Kądzior (86. Wroński), Gąska, Kozak
- Po bramce Wigry Suwałki się wycofały, a my nie mogliśmy znaleźć na to recepty - mówił po sobotniej porażce Jerzy Brzęczek, trener GKS-u Katowice.
ŚLĄSK.SPORT.PL w mocno nieoficjalnej wersji. Dołącz do nas na Facebooku >>

- Myślę, że było to dobre spotkanie jak na realia pierwszej ligi. Cieszę się z tego, jak zespół zareagował po zdobytym golu. Cofnęliśmy się, ale to nie była desperacka obrona, bo staraliśmy się wyprowadzać piłkę. Dziękuję chłopakom za walkę i determinację. Wygrać w Katowicach to nie jest łatwa sprawa. Choć oczywiście w szatni nie ma euforii. Ta liga dopiero się zaczęła... - mówił chwilę po końcowym gwizdku Dominik Nowak, trener Wigier Suwałki.

- Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była dobra, ale nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji - podkreślał z kolei Jerzy Brzęczek, szkoleniowiec GieKSy. - Po bramce Wigry się wycofały, a my nie mogliśmy znaleźć na to recepty. Graliśmy zbyt wolno, nie stwarzaliśmy sobie okazji - nie krył Brzęczek. A na koniec dodał: - Cóż, może to dobrze, że już w pierwszym meczu spotkał nas taki prysznic? Musimy poprawić jakość gry...

Obserwuj autora na Twitterze - @kkwasniewski_ >>Kiedy Górnik Zabrze wróci do ekstraklasy: