Ruch Chorzów przedłużył umowę sponsorską z bukmacherem. Łatwa decyzja

STS - największy legalny bukmacher w Polsce - przez kolejny rok będzie sponsorem Ruchu Chorzów. W ramach umowy sponsorskiej STS posługiwać się będzie tytułem "oficjalnego bukmachera Ruchu Chorzów".
Jaki dla Ruchu Chorzów będzie nowy sezon? Podyskutuj na Facebooku >>

Materiały promujące firmę pojawią się podczas meczów na stadionie przy Cichej, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych klubu. Bukmacher będzie prowadzić także akcje skierowane do kibiców klubu. Porozumienie będzie obowiązywać przez cały sezon 2016 / 2017.

- STS wspiera cały polski sport. Sponsorujemy nie tylko reprezentację Polski w piłce nożnej, ale także liczne kluby w całym kraju. Decyzja o przedłużeniu umowy z Ruchem Chorzów była tym łatwiejsza, że mieliśmy dobre doświadczenia ze współpracy z ostatniego sezonu - powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS.

- Cieszymy się, że nasz partner pozytywnie ocenił naszą współpracę w poprzednim sezonie i postanowił nadal obdarzać nas zaufaniem. To dla nas ważne, że STS docenia wagę i siłę mediów społecznościowych, dzięki temu wspólnie organizujemy ciekawe akcje dla naszych kibiców. Mamy nadzieję, że także w tym sezonie nie raz uda nam się zaskoczyć fanów "Niebieskich" - podkreśla Donata Chruściel, dyrektor działu marketingu i PR Ruchu Chorzów.