Zabiegany Śląsk. Wizytówka "Easy Run Racibórz"

"Zabiegany Śląsk" to akcja PKO Silesia Marathonu i "Gazety Wyborczej" w Katowicach. Finałem akcji będzie wrześniowa gazeta prezentująca "Zabiegany Śląsk" - pierwsze tego typu wydawnictwo pokazujące, gdzie i z kim biegamy.
Ćwierkamy dla was o sporcie na Śląsku >>

CO NAS INTERESUJE: 1. Jak się nazywacie?, 2. Gdzie i kiedy spotykacie się na wspólne treningi?, 3. Gdzie najczęściej biegacie?, 4. Ile osób należy do grupy i ile uczęszcza na treningi?, 5. Jak do was dołączyć?, 6. Może są jakieś ciekawostki o grupie, którymi chcecie się podzielić?, 7. Gdzie was namierzyć - strona internetowa, profil na Facebook'u?

Odpowiedzi ślijcie na adres: wojciech.todur@katowice.agora.pl.

Przedstawiamy:

- Easy Run Racibórz

- Biegamy zazwyczaj w niedzielę. Start jest w Raciborzu, ale że w grupie są też biegacze spoza miasta, to zdarza się, że można nas również spotkać w okolicznych wioskach. Każdy ma swoją ulubioną trasę - warto się nią podzielić.

- Do grupy należy około 50 osób

- Jak do nas dołączyć? Wystarczy napisać na <a class=c1n href="https://www.facebook.com/easyrun.team/?ref=ts&fref=ts">fanpage na FB</a> . Nasze motto to - "Kochasz biegać - swobodnie, bez napinania - ta strona jest dla Ciebie!"

- Grupa istnieje od 1 maja 2013 roku. Zaczęło się od dziesięciu członków. Biegają z nami różne osoby - niektórzy dla zdrowia i przyjemności, ale są i tacy, którzy należą do krajowej czołówki.