Piłka nożna: od IV ligi do klasy B

IV liga

Wyniki 20. kolejki (31 marca): Ursus Warszawa Delta Warszawa 0:2, Polonia II Warszawa Szydłowianka Szydłowiec 0:2, Korona Góra Kalwaria GLKS Nadarzyn 1:1, Hutnik Warszawa KS Łomianki 1:2, Targówek Warszawa - Wisła II Płock 2:1, Nadnarwianka Pułtusk - Dolcan Ząbki 1:1, Pogoń Siedlce - KS Piaseczno 2:0, Pilica Białobrzegi - Legia II Warszawa 0:5, Olimpia Warszawa - Narew Ostrołęka 2:1.

Wyniki 21. kolejki: Pilica Białobrzegi - Ursus Warszawa 2:1, Olimpia Warszawa - Pogoń Siedlce 2:0, Narew Ostrołęka - Nadnarwianka Pułtusk 1:1, Legia II Warszawa - Targówek Warszawa 0:3, KS Piaseczno - Hutnik Warszawa 2:0, Dolcan Ząbki - Korona Góra Kalwaria 0:0, Wisła II Płock - Polonia II Warszawa 2:4, KS Łomianki - Delta Warszawa 3:1, GLKS Nadarzyn - Szydłowianka Szydłowiec 2:1.

1. Legia II215051-15
2. Targówek204240-18
3. KS Łomianki214235-33
4. Polonia II213336-31
5. Narew213032-38
6. Wisła II212937-33
7. Dolcan212929-22
8. Pogoń212936-32
9. Szydłowianka212829-31
10. Nadnarwianka212723-28
11. Olimpia212734-38
12. Korona212621-21
13. KS Piaseczno202626-27
14. Delta212528-40
15. Nadarzyn212316-30
16. Pilica212328-45
17. Hutnik212025-33
18. Ursus212022-33
Mazowiecka Liga Seniorów

Wyniki 18. kolejki : ULKS Ciółkowo - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0:2, Boruta Kuczbork - Makowianka Maków Mazowiecki 3:2, Żbik Nasielsk - Stoczniowiec Płock 5:1, Skra Drobin - MKS Ciechanów 4:1, Podlasie Sokołów Podlaski - Mazowsze Płock 1:2, Tęcza 34 Płońsk - Legionovia II Legionowo 2:3 GKS Strzegowo - Korona Ostrołęka 2:3, Piast Piastów - Kasztelan Sierpc 3:1.

1. Żbik184149-20
2. Piast183749-24
3. Boruta183741-26
4. Mazowsze183742-15
5. Kasztelan183546-27
6. Legionovia II183539-25
7. Korona183241-44
8. Podlasie182736-20
9. Makowianka182529-34
10. Tęcza 34182438-27
11. Skra182037-35
12. Ciechanów181632-49
13. Ostrovia181318-48
14. GKS Strzegowo181333-61
15. Stoczniowiec181119-50
16. Ciółkowo 18 7 21-65

Klasa okręgowa seniorów

Wyniki 16. kolejki: Wisła Duninów - Huragan Bodzanów 4:0, Stegny Wyszogród - Orkan Sochaczew 0:2, Luszynianka Luszyn - Roltex Białkowo 2:0, Orzeł Goleszyn - Pek-Mont Zryw Bielsk 5:3, Błękitni Gąbin Orkan Lelice 2:1, Amator Maszewo - Mazur Gostynin 0:2, Wicher Cieszewo - Świt Staroźreby 1:0.

1. Błękitni163646-19
2. Mazur163450-19
3. Orkan S.163237-16
4. Orkan L.163236-23
5. Wicher162739-37
6. Orzeł162640-36
7. Wisła162336-28
8. Zryw161936-56
9. Roltex161825-31
10. Amator161722-45
11. Stegny161525-34
12. Luszynianka 16 15 18-38

13. Świt161420-27
14. Huragan161222-43
Klasa A

Wyniki 16. kolejki: Limit Rybno - Lwówianka Lwówek 6:0, Victoria Wykowo - Błyskawica Lucień 6:2, Unia Iłów - Masovia Płock 0:2, Bzura Chodaków - Sparta Mochowo 3:0, Kormoran Łąck - Iskra Kozłowo 5:1, Skrwa Łukomie - Skrwa Brudzeń 0:2, Bakoma Ikar Bielice - Zorza Szczawin Kościelny 1:0.

1. Masovia 16 46 52-11

2. Bzura163866-20
3. Limit163558-22
4. Bakoma163340-24
5. Kormoran162639-23
6. Unia162532-22
7. Skrwa B. 16 22 41-32

8. Błyskawica162236-43
9. Sparta162025-38
10. Zorza161825-29
11. Skrwa Ł. 16 18 26-39

12. Lwówianka 16 12 18-43

13. Victoria16824-63
14. Iskra16118-92
Klasa B

Wyniki 15. kolejki: Błękitni Gójsk - Miszewko Strzałkowskie 12:3, Pogoń Słupia - Sparta Rościszewo 6:0, Unia Czermno - Bobry Cierszewo 1:1, Start Proboszczewice - Polonia Radzanowo 0:3, Mazowia Słubice - Olimpia Gozdowo 4:2, Relax Miszewo Murowane - Kasztelan Białe Błoto przełożony na 10 czerwca.

1. Błękitni133970-23
2. Pogoń153772-21
3. Olimpia153455-25
4. Polonia153356-20
5. Mazowia152751-30
6. Kasztelan141936-44
7. Miszewko 14 18 28-68

8. Relax131639-28
9. Start151622-45
10. Unia151536-43
11. Bronowo 14 7 19-57

12. Sparta15720-62
13. Bobry15523-62