V liga krakowskiej, wadowickiej, tarnowskiej i nowosądeckiej

V liga krakowska

16. kolejka: Borek - Zwierzyniecki 1:2, Opatkowianka - Bieżanowianka 0:2, Tramwaj - Iskra Krzęcin 2:0, Nadwiślan - Prądniczanka 1:1, Garbarnia II - Błękitni Modlinca 0:1, Słomniczanka - Wawel 2:0, Pogoń Skotniki - Gościbia Sułkowice 3:2, Szreniawa Koszyce - Wieczysta 1:1.



1. Słomniczanka163930:13
2. Bieżanowianka163228:18
3. Tramwaj163132:13
4. Pogoń162831:18
5. Wieczysta162730:20
6. Szreniawa162626:15
7. Iskra162425:17
8. Wawel162128:26
9. Opatkowianka162018:26
10. Gościbia161925:30
11. Zwierzyniecki161927:34
12. Błękitni161817:23
13. Prądniczanka161624:36
14. Garbarnia II161514:21
15. Borek161018:34
16. Nadwiślan161018:45


V liga wadowicka

16. kolejka: Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Fablok Chrzanów 2:0, Iskra Klecza Dolna - Strumień Polanka Wielka 5:1, Beskidy Andrychów - Hejnał Kęty 3:2, Babia Góra Sucha Beskidzka - Chełmek 2:1, Nadwiślanin Gromiec - Janina Libiąż 0:0, Przebój Wolbrom - Błyskawica Marcówka 1:0, Niwa Nowa Wieś - Żarek Barwałd Górny 0:1, Zgoda Malec - Stanisławianka Stanisław Dolny 4:0.



1. Przebój163947:11
2. Fablok163843:12
3. Janina163432:7
4. Iskra163133:15
5. Beskidy162931:28
6. Kalwarianka162624:16
7. Hejnał162630:29
8. Nadwiślanin162122:29
9. Błyskawica162028:22
10. Zgoda161818:30
11. Babia Góra161719:28
12. Żarek161711:26
13. Strumień161625:37
14. Niwa161219:42
15. Stanisławianka16924:51
16. Chełmek16915:42


V liga tarnowska

18. kolejka: Skrzyszovia Skrzyszów - Dunajec Zbylitowska Góra 2:0, Strażak Mokrzyska - Ikar Odporyszów 1:0, Rzezawianka Rzezawa - Wietrzychowice 3:0, Ciężkowianka Ciężkowice - Orzeł Dębno 1:0, Dunajec Zakliczyn - Pogoń Biadoliny Radłowskie 5:0, Szreniawa Nowy Wiśnicz - Rylovia Rylowa 1:0, Pogórze Pleśna - Gosłavia Gosławice 0:3, Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Metal Tarnów 1:1.



1. Dąbrovia174241:14
2. Metal183847:17
3. Szreniawa183733:20
4. Strażak173648:27
5. Ciężkowianka183234:21
6. Gosłavia173142:26
7. Orzeł173038:18
8. Wietrzychowice182532:32
9. Rzezawianka182523:27
10. Skrzyszovia172428:28
11. Dunajec Z.171818:23
12. Pogórze171617:35
13. Rylovia171520:39
14. Ikar181021:40
15. Pogoń17812:52
16. Dunajec Z. G.17513:48
Wcześniej rozegrano mecze 17. kolejki: Metal - Rzezawianka 7:0, Wietrzychowice - Ciężkowianka 0:1, Ikar - Szreniawa 2:3. Pozostałe spotkania zostały przełożone na 21. kwietnia.



V liga nowosądecka

16. kolejka: Turbacz Mszana Dolna - Łosoś Łososina Dolna 1:2, Lubań Tylmanowa - LKS Świniarsko 1:3, Gród Podegrodzie - KS Tymbark 0:2, Orzeł Wojnarowa - Topór Tenczyn 1:3, Sandecja II - Watra Białka Tatrzańska 2:1, Skalnik Bogdański Kamionka Wielka - Grybovia Grybów 4:1, LKS Jodłownik Jodłowniki - Moduł Zagórzany 3:0, Zawada Nowy Sącz - Helena Nowy Sącz 0:0.



1. Łosoś164148:18
2. Jodłownik163952:20
3. Sandecja II162830:15
4. Gród162835:26
5. Topór162730:22
6. Grybovia162527:34
7. Lubań162426:29
8. Skalnik162333:27
9. Turbacz162326:30
10. Helena162124:24
11. Moduł161720:31
12. Zawada161720:32
13. Świniarsko161629:35
14. Tymbark161316:30
15. Watra161226:44
16. Orzeł16720:55