Sportowe wydarzenia w regionie w ten weekend

SOBOTA

11. LEKKOATLETYKA. Cross Pałacowy, bieg przełajowy w Ostromecku 11. PIŁKA NOŻNA. IV liga - 19. kolejka: TKP Toruń - Pomorzanin/PAK/Majerowicz Toruń

11. PIŁKA NOŻNA. III liga, grupa wielkopolsko-pomorska - 19. kolejka: Chemik/Zawisza Bydgoszcz - Unia Janikowo, stadion przy ul. Glinki

12. PIŁKA NOŻNA. IV liga - 19. kolejka: Victoria Koronowo - Lech Rypin

12. KOSZYKÓWKA. Ćwierćfinał mistrzostw Polski kadetów: mecze ŁKS Łódż - Astoria Bydgoszcz i Junak Włocławek - Księżak Łowicz

15. PIŁKA NOŻNA. IV liga - 19. kolejka: Zdrój Ciechocinek - Legia Chełmża

16. KOSZYKÓWKA. Półfinałowy turniej o wejście do II ligi: Żubry Białystok - Obra Kościan i Harmattan Gniewkowo - SKS II Starogard Gdański

16. PIŁKA NOŻNA. IV liga - 19. kolejka:, Mień/Wiksbud Lipno - Pomowiec Kijewo, Cuiavia Inowrocław - Zawisza Bydgoszcz, Pałuczanka Żnin - Wisła Nowe

16. TENIS STOŁOWY. Ekstraklasa mężczyzn - 17. kolejka: Olimpia/Unia Grudziądz - Erjot/Triada Oława, hala przy ul. Piłsudskiego;

16. TENIS STOŁOWY. I liga kobiet - 14. kolejka: IKTS Inowrocław - Rataje Poznań, hala w Mątwach przy ul. Rakowicza

17. PIŁKA NOŻNA. IV liga - 19. kolejka:, Wda Świecie - Sparta Brodnica

18. KOSZYKÓWKA. Era Basket Liga - 1. mecz ćwierćfinałowy: Anwil Włocławek - Unia/Wisła Kraków, Hala Mistrzów przy ul. Chopina

18. SIATKÓWKA. Seria A I ligi kobiet - 17. kolejka: GCB/Adriana/Gazeta Pomorska Bydgoszcz - Winiary Kalisz, hala Astorii przy ul. Królowej Jadwigi

18. SIATKÓWKA. Seria B I ligi mężczyzn - 3. mecz o miejsca 1-4: Chemik Bydgoszcz - Górnik Radlin, hala przy ul. Glinki (18.)



NIEDZIELA

9. TENIS STOŁOWY, Memoriał E. Połtyna, hala SP 65 w Bydgoszczy przy ul. Duracza

10. BILARD. VII turniej Grand Prix w pool bilardzie, klub w Grudziądzu przy ul. Rybackiej 14

10. KOSZYKÓWKA. Ćwierćfinał mistrzostw Polski kadetów: mecze Księżak Łowicz - Astoria Bydgoszcz i Junak Włocławek - ŁKS Łódź

11. KOSZYKÓWKA. Półfinałowy turniej o wejście do II ligi: Żubry Białystok - SKS II Starogard Gdański i Harmattan Gniewkowo - Obra Kościan

11. SIATKÓWKA. Seria B I ligi mężczyzn - ewentualny 4. mecz o miejsca 1-4: Chemik Bydgoszcz - Górnik Radlin, hala przy ul. Glinki

15. PIŁKA NOŻNA. III liga, grupa wielkopolsko-pomorska - 19. kolejka: Kujawiak/Hydrobudowa Włocławek - Gwardia Koszalin, stadion przy ul. Chopina

16. IV liga - PIŁKA NOŻNA. IV liga - 19. kolejka: Start Radziejów - Włocłavia

16. TENIS STOŁOWY. I liga mężczyzn - 17. kolejka: Olimpia/Unia II Grudziądz - ITR Iława, hala przy ul. Piłsudskiego

16. ŻUŻEL. Ekstraliga - 2. kolejka: BTŻ Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów, stadion przy ul. Sportowej

18. KOSZYKÓWKA. Era Basket Liga - 2. mecz ćwierćfinałowy: Anwil Włocławek - Unia-Wisła Kraków, Hala Mistrzów przy ul. Chopina