Niższe klasy rozgrywkowe

IV LIGA

19. kolejka: Ursus Warszawa - Szydłowianka Szydłowiec 0:2, Delta Warszawa - GLKS Nadarzyn 1:1, Korona Góra Kalwaria - Wisła II Płock 0:2, Hutnik Warszawa - Dolcan Ząbki 1:0, GKP Targówek - KS Piaseczno przełożony na 21 kwietnia, Pogoń Siedlce - Narew Ostrołęka 0:1, Pilica Białobrzegi - Olimpia Warszawa 2:0.

NADNARWIANKA PUŁTUSK - LEGIA II WARSZAWA 0:1: Rosłoń (63.). Skład Legii II: Krzyształowicz - Rosłoń, Starowicz, Petasz - Mikulski, Gmitrzuk, Pulkowski, Magiera, Fedoruk - Garcia (46. Dylewski, 88. Dębiński), Zbrzeźniak (77. Babuśka).

POLONIA II WARSZAWA - KS ŁOMIANKI 3:0: Jarosiewicz (55., 70. karny), Głowacki (60.). Skład Polonii II: Kieszek - Sosnowski, Smolarow, Moryc, Głowacki - Jankowski (46. Wróblewski), Pawłowski (75. Hryszczyk), Kakietek, Jarosiewicz, Aleksandrowicz (46. Zubrzycki), Kluzek (60. Boratyński).

1. Legia II194746-12
2. Targówek183635-17
3. Łomianki193630-31
4. Polonia II193033-28
5. Dolcan192728-21
6. Wisła II192935-28
7. Narew192930-35
8. Pogoń192634-30
9. Szydłowianka192526-29
10. Nadnarwianka192521-26
11. Korona192420-19
12. Piaseczno182324-25
13. Delta192225-37
14. Olimpia192130-37
15. Hutnik192024-29
16. Ursus192021-29
17. Pilica192026-39
18. Nadarzyn191913-28
MAZOWIECKA LIGA SENIORÓW

Grupa I, 17. kolejka: Kasztelan Sierpc - ULKS Ciółkowo 3:0, Korona Ostrołęka - Piast Piastów 2:1, GKS Strzegowo Legionovia II 4:2, Mazowsze Płock - Tęcza 34 Płońsk 1:2, MKS Ciechanów - Podlasie Sokołów Podlaski 1:1, Stoczniowiec Płock - Skra Drobin 2:1, Makowianka Maków Mazowiecki - Żbik Nasielsk 1:0, Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Boruta Kuczbork 0:1.

1. Żbik173844-19
2. Kasztelan173545-24
3. Mazowsze173440-14
4. Piast173446-23
5. Boruta173438-24
6. Legionovia II173236-23
7. Korona172938-42
8. Podlasie172735-18
9. Makowianka172527-31
10. Tęcza172436-24
11. Skra171733-34
12. Ciechanów171631-45
13. Strzegowo171331-58
14. Stoczniowiec171118-45
15. Ostrovia171016-48
16. Ciółkowo17721-63
Grupa II, 17. kolejka: Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Olimpia II Warszawa 5:0, Mszczonowianka - Powiślanka Lipsko 2:0, Zwolenianka - Broń Radom 0:2, Wicher Kobyłka - Wilga Garwolin 2:1, Błonianka Błonie - Marcovia 2000 Marki 2:1, Start Otwock - Żyrardowianka 3:2, KS Warka - Zryw Sobolew 4:2, Mazur Karczew - Mirax Bierwce 4:0.

1. Mazur174043-12
2. Warka173836-14
3. Broń173531-18
4. Mszczonowianka173327-17
5. Powiślanka173028-19
6. Start173030-22
7. Pogoń172925-14
8. Zwolenianka172732-20
9. Wilga172125-29
10. Mirax161622-29
11. Wicher171620-30
12. Okęcie II161618-30
13. Marcovia171621-38
14. Zryw171325-39
15. Błonianka171217-35
16. Żyrardowianka17416-50
LIGA OKRĘGOWA

Grupa I, 15. kolejka: Jedność Zabieniec - Przyszłość Włochy 0:0, Sparta Jazgarzew - Naprzód Brwinów 3:0, Relax Radziwiłłów - LKS Chlebnia przełożony, Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Milan Mialnówek 2:1(14), Partyzant Leszno - Świt Warszawa 5:0, Tur Jaktorów - Olimpia II Warszawa 2:0, Naprzód Zielonki - Sagita Warszawa przełożony na 31 marca.

1. Przyszłość153646-14
2. Zielonki143242-19
3. Tur152826-16
4. Sparta152539-26
5. Jedność152532-21
6. Świt152126-25
7. Chlebnia142126-21
8. Ożarowianka141925-23
9. Olimpia II141824-31
10. Milan141623-34
11. Sagita141428-36
12. Brwinów151429-47
13. Relax141218-34
14. Partyzant15217-52
Grupa II, 15. kolejka: Huragan Wołomin - KS II Łomianki 2:0, Hutnik II Warszawa - NTP Wyszków 0:2, Advit Wiązowna - GKP II Targówek 0:2, ZWAR Międzylesie - Józefovia 1:3, Polfa Tarchomin - Mazur Radzymin 0:1, Sarmata Warszawa - Marymont Warszawa 2:0, Bóbr Tłuszcz - Gwardia II Warszawa 1:4.

1. Gwardia II153451-20
2. Mazur152828-17
3. Józefovia152731-23
4. NTP152635-21
5. Marymont152527-20
6. Bóbr152425-24
7. Advit152322-26
8. Huragan152121-25
9. ZWAR152036-31
10. Hutnik II151928-25
11. Polfa151521-33
12. Targówek II151526-39
13. Sarmata151119-47
14. Łomianki II15918-38
KLASA A

Grupa I, 15. kolejka: FC Stars Warszawa - MKS Żabia Wola 2:0, Żyrardowianka II - Utrata Pawłowice 1:3, Anprel Nowa Wieś - Ryś Laski 1:5, Piast II Piastów - Znicz II Pruszków przełożony, Błękitni Korytów - Wrzos Międzyborów, CWKS Legia Warszawa - Drukarz Warszawa 2:3, GLKS II Nadarzyn - KS Raszyn 0:3.

1. Drukarz153967-14
2. Raszyn153540-18
3. Stars153453-22
4. Utrata153138-27
5. Ryś152738-23
6. Piast II142339-33
7. Nadarzyn II152227-32
8. Anprel152030-37
9. Znicz II141825-37
10. CWKS151634-42
11. Błękitni151614-22
12. Żabia Wola151017-40
13. Wrzos15716-55
14. Żyrardowianka II15317-53
Grupa II, 17. kolejka: Amigos Warszawa - Mazur II Karczew 0:2, Marymont II Warszawa - Perła Złotokłos 2:2, Energetyk Warszawa - Victoria Zerzeń 5:2, Laura Chylice - Skra Obory 2:2, Victoria Głosków - Legion Warszawa 2:1, KS II Piaseczno - AZS Absolwent Warszawa odwołany, CKS Celestynów - KS Falenica 1:4.

1. Falenica173947-21
2. Skra173344-30
3. Energetyk173239-27
4. Laura173145-22
5. Legion163135-22
6. Zerzeń172846-41
7. Absolwent162225-31
8. Mazur II172435-32
9. Orzeł162128-32
10. Amigos172020-37
11. Radość152036-36
12. Perła171829-33
13. Piaseczno II161633-36
14. Głosków171621-37
15. Celestynów171216-33
16. Marymont II171019-48
Grupa III, 15. kolejka: Mazur II Radzymin - Marcovia 2000 Marki 2:2, Wicher II Kobyłka - Victoria Sulejówek 0:3, Wisła Zakroczym - Józefovia II 3:2, Rządza Załubice - Nadnarwianka II Pułtusk 4:6, Wisła Jabłonna - Rotavia Nieporęt 2:2, KS Glinianka - Sokół Serock 1:2, AON Rembertów - Vistula Nadbrzeż 2:1.

1. Sulejówek143337-14
2. Mazur II152734-28
3. Sokół152638-25
4. Rządza142430-20
5. Wicher II152224-24
6. Nadnarwianka II142246-28
7. Vistula152127-27
8. AON152124-24
9. Rotavia152137-41
10. Marcovia152036-36
11. Jabłonna141826-34
12. Zakroczym151634-48
13. Józefovia II15925-52
14. Glinianka15823-40