Szczeciński Trójbój Rakietowy

REKREACJA. Już po raz siódmy pomiędzy sobą rywalizować będą miłośnicy rakiet do tenisa stołowego, ziemnego i badmintona.
Na kortach Ośrodka Tenisowego "Masters" w sobotę i niedzielę odbywać się będzie Szczeciński Trójbój Rakietowy. Zasady są proste: każdy uczestnik rywalizuje z przeciwnikiem w trzech dyscyplinach sportu. Kto zwycięży w minimum dwóch z trzech dyscyplin, awansuje do kolejnej rundy. W badmintonie zawodnicy grają do dwóch wygranych setów (do 11 punktów), w tenisie stołowym do trzech (do 11 punktów) i w tenisie ziemnym do dwóch wygranych tie-breaków (do 11 punktów).

W ramach trójboju rozgrywany jest turniej główny open w dwóch kategoriach wiekowych: do i powyżej 40 lat, turniej dla kobiet, turniej deblowy (bez podziału na kategorie wiekowe) oraz turniej familijny, w którym zagrają rodzinne pary deblowe. Niepełnosprawne dzieci z sekcji tenisowej Fundacji "Promasters" także rozegrają swój turniej.

We wszystkich tych kategoriach na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody przygotowane przez sponsorów, pozostali dostaną drobne upominki.

Organizatorami zawodów są: UPC Telewizja Kablowa Sp. z o.o., Ośrodek Tenisowy "Masters" i Agencja Reklamowa "Bono".

Zgłoszenia do turnieju

Ośrodek Tenisowy "Masters", ul. Chopina 14, telefaks (091) 454 24 94 lub do Agencji Reklamowej "Bono", tel. (091) 433 89 36 lub faks (091) 434 67 79, e-mail: krzysztof@bono.pl, lub tel. kom. 0501 73 23 89 do 23 marca 2004 r. Wpisowe do turnieju singlowego i deblowego (od pary) wynosi 30 zł.