Sport.pl

WYNIKI LIGOWE

* PIŁKA NOŻNA

Wyniki IV ligi podkarpackiej: JKS Jarosław - Kolbuszowianka 1:1, Galicja Cisna - Rzemieślnik Pilzno 0:5, Błękitni Ropczyce - Stal Sanok 0:1, MKS Kańczuga - Sokół Nisko 1:0, Wisłoka Dębica - Pogoń Leżajsk 2:2, Budo Instal Turbia - Strug Tyczyn 0:1, Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 1:2, Syrenka Roźwienica - Rafineria Jasło 1:3, Krośnianka - Górnovia 1:1.

1. Pogoń Leżajsk184542-13
2. Rafineria/Czarni184340-15
3. Stal Sanok183630-15
4. Strug Tyczyn183434-22
5. Stal Mielec183322-14
6. JKS Jarosłąw183121-16
7. MKS Kańczuga182724-24
8. Krośnianka182623-15
9. Górnovia182521-18
10.Wisłoka Dębica182329-18
11.Rzemieślnik Pilzno182334-26
12.Unia Nowa Sarzyna182322-25
13.Błękitni Ropczyce181819-23
14.Budo Instal Turbia181624-31
15.Sokół Nisko181517-34
16.Kolbuszowianka181518-37
17.Galicja Cisna181116-41
18.Syrenka Roźwienica18511-58
Wyniki stalowowolskiej klasy okręgowej: KP Zarzecze - Siarka II Tarnobrzeg 2:1, Sparta Jeżowe - San Kłyżów 2:1, Stal Nowa Dęba - Strażak Niwiska 3:2, Start Wola Mielecka - Tłoki II Gorzyce 1:0, Ikarus Tuszów Narodowy - Zryw Dzikowiec 2:0, Bukowa Jastkowice - Sokół Kamień 0:0, Stal II Stalowa Wola - Jutrzenka Ławnica 1:1, Iskra Sobów - Unia II/Sarzynianka Nowa Sarzyna 3:0 wo.

1. Stal II163731-13
2. Zryw163446-13
3. Sokół163025-15
4. Ikarus162631-24
5. Tłoki II162427-20
6. Bukowa162333-27
7. Stal N.D.162224-30
8. KP Zarzecze162121-18
9. Iskra162124-26
10.Siarka II161924-27
11.Jutrzenka161818-23
12.Start161718-26
13.Sparta161622-31
14.Unia II161614-29
15.San161517-34
16.Strażak161321-20
Wyniki jarosławskiej klasy okręgowej: Czuwaj Przemyśl - Piast Tuczempy 3:2, Budowlani Szówsko - LKS Skołoszów 1:3, Błękitni Grzęska - Polonia II Przemyśl 4:1, Start Pruchnik - Start Mirocin 4:0, Łęk Ostrów - Roztocze Narol 1:1, Żurawianka Żurawica - Unia Łukawiec 3:0, Orzeł Przeworsk - Golbalux Wiązownica 2:1, Bizon Medyka - Huragan Gniewczyna 2:1.

1. Czuwaj164240-6
2. Skołoszów163645-15
3. Żurawianka153540-7
4. Orzeł163129-15
5. Roztocze162839-25
6. Golbalux162635-22
7. Polonia II162418-20
8. Piast162135-19
9. Budowlani162121-26
10.Łęk161722-24
11.Start P.161723-31
12.Bizon161721-31
13.Błękitni151525-32
14.Start M.161420-42
15.Unia161015-54
16.Huragan1636-65
Wyniki krośnieńskiej klasy okręgowej: Zamczysko Odrzykoń - Brzozovia MOSiR Brzozów 4:3, Nafta Jedlicze - Szarotka Uherce 2:1, Piast Miejsce Piastowe - Iwonka Iwopol Iwonicz 3:1, Zorza Łęki Dukielskie - Sanovia Lesko 0:6, Górnik Strachocina - Chłodnie Igloopol Zarszyn 1:2, Górnik Grabownica - Leśnik Baligród 0:2, Zamczysko Mrukowa - Rafineria Czarni II Jasło 0:1, LKS Skołyszyn - Start Rymanów 0:3.

1. Sanovia163430-14
2. Rafineria II163235-20
3. Odrzykoń163134-26
4. Brzozovia162734-24
5. Piast162931-23
6. Chłodnie162925-18
7. Start162322-24
8. Leśnik162219-16
9. Nafta162220-23
10.Górnik G.162016-18
11.Skołyszyn161813-21
12.Górnik S.161721-20
13.Szarotka161619-26
14.Iwonka161529-42
15.Zorza161424-40
16.Mrukowa161117-35
Wyniki rzeszowskiej klasy okręgowej: Sokół Sokołów - Crasnovia 2:2, Kolejarz/Igloopol Dębica - Grodziszczanka 4:0, Radomyślanka - Głogovia 1:1, Zaczernie - Izolator Boguchwała 0:2, Piast Nowa Wieś - Dynovia 1:0, Jawor Krzemienica - Lechia Sędziszów 0:1, Strzelec Frysztak - Herman Hermanowa 0:0, Team Przecław - Czarnovia 0:2.

1. Kolejarz/Iglopol163936-8
2. Sokół163132-14
3. Crasnovia163027-15
4. Izolator163039-18
5. Lechia162822-14
6. Piast162723-17
7. Głogovia162420-19
8. Jawor162427-26
9. Strzelec162219-15
10.Dynovia162019-32
11.Radomyślanka161718-35
12.Grodziszczanka161724-39
13.Czarnovia161525-28
14.Zaczernie161520-37
15.Team161422-35
16.Herman16711-31
* KOSZYKÓWKA

Wynik ostatniego meczu II ligi mężczyzn: Mickiewicz Katowice - Pogoń Puławy 104:74.

1. Sokół Łańcut27482225:1946
2. AZS Radom27462183:1888
3. Znicz Jarosław27452266:2054
4. Lafarge Kielce27452202:1999
5. Big Star Tychy27432230:2167
6. Dąbrowa Górnicza28432006:2022
7. Polonia Przemyśl27422233:2096
8. Bobry Zabrze27422256:2125
9.MCKS Czeladź27402016:2060
10.Start II Lublin27392051:2299
11.Zagłębie Sosnowiec27382039:2123
12.Piotrcovia27372044:2076
13.Pogoń Prudnik27372039:2141
14.Mickiewicz Katowice27352062:2168
15.Pogoń Puławy27291788:2449
* TENIS STOŁOWY

Wyniki I ligi mężczyzn: AZS Politechnika Rzeszów - AZS AE Wrocław 5:5 (mecz rozegrany awansem), Kastor Łask - Górnik Miechowice 7:3, AZS AE Wrocław - Kastor Łask 4:6 (mecze zaległe).

1. Kastor Łask 16 29 115:45

2. TOP Bolesławiec 16 28 107:53

3. Trasko Ostrzeszów 16 27 108:52

4. Górnik Miechowice 16 21 101:59

5. Politechnika Rzeszów171798:72
6. Victoria Wałbrzych 16 16 86:74

7. AE Wrocław171377:93
8. AZS Częstochowa17852:118
9. Brzostowianka17337:133
10.Zawisza Rzgów 16 2 39:121

* PIŁKA RĘCZNA

Wyniki II ligi mężczyzn: ASPR Zawadzkie - AZS Uniwersytet Rzeszowski 36:21, Viret Zawiercie - Orlik Czwórka Brzeg 27:22. Mecz Stal Mielec - Unia Tarnów został przełożony. Pauzowały MKS Siemianowice, Gwardia II Opole i AZS Katowice.

1. Stal Mielec1222411-297
2. ASPR Zawadzkie1317403-365
3. Unia Tarnów1316373-351
4. Viret Zawiercie1115271-243
5. AZS Katowice1314414-398
6. Orlik Czwórka Brzeg1314334-336
7. MKS Siemianowice1410362-407
8.Gwardia II Opole134300-363
9.AZS Rzeszów122270-374
Wynik zaległego meczu II ligi kobiet: Nika MOSiR Siemianowice - Tomex KS Kraków 23:27.

1. Ruch Chorzów1224406-192
2. AZS Kraków1220353-259
3. Tomex Kraków1210280-337
4. Otmęt Krapkowice129216-270
5. Olimpia Nowy Sącz119225-286
6. Nika Siemianowice116260-307
7. Siódemka Jarosław124232-311