Odra Wodzisław zremisowała 2:2 w sparingu ze Śląskiem Wrocław

Jacek Ziarkowski, który ostatnie pół roku spędził w Turcji, w swoim pierwszym meczu po powrocie do Odry od razu zdobył bramkę
Piłkarze Odry Wodzisław zremisowali wczoraj we Wrocławiu ze Śląskiem. Mecz odbył się na bocznym boisku Stadionu Olimpijskiego. W zespole Ryszarda Wieczorka nie wystąpił kapitan Jan Woś, który leczy drobny uraz. Wodzisławianie przeważali, ale trzecioligowcy zagrali bardzo ambitnie. W pierwszej połowie dwie wyborne sytuacje zmarnował Krzysztof Bizacki. W 48. min bramkę dla Odry zdobył Marek Kubisz. W 76. min rzutu karnego nie wykorzystał Aleksander Kwiek (jeden z wrocławian zagrał piłkę ręką). Pięć minut przed końcem spotkaniem Jacek Ziarkowski, który ostatnie pół roku spędził w Turcji, w swoim pierwszym meczu po powrocie zdobył drugiego gola dla Odry. Warunki do gry są na Dolnym Śląsku lepsze niż w Wodzisławiu, dlatego podopieczni Wieczorka będą dziś nadal trenować we Wrocławiu. Po południu wrócą do Wodzisławia.

Śląsk Wrocław 2 (1)

Odra Wodzisław 2 (0)

Bramki: 1:0 Ulatowski (45.), 1:1 Kubisz (48.), 2:1 Rudolf (83.) 2:2 Ziarkowski (85.).

Odra Wodzisław: Bęben (46. Pawełek) - Myszor (65. Szymiczek), Cifraniec, Jankowski, Siklic (46. Szary) - Sokołowski (46.Jarosz ), Kwiek, Górski (46. Sibik), Radzewicz - Nosal (46. Kubisz), Bizacki (46. Ziarkowski).