Siatkówka: play off ligi TKKF

Rozgrywki Amatorskiej Ligi Siatkówki TKKF wkraczają w decydującą fazę. W piątek drużyny I ligi rozegrają pierwsze mecze play off

Walka o miejsce w najlepszej czwórce trwała do ostatniej kolejki. Drużyna Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej musiała bez straty seta pokonać zdegradowany już Wkręt-Met. Strażacy nie sprostali zadaniu. Ulegli rywalom w pierwszej partii po emocjonującej końcówce do 26 i choć wygrali kolejne sety, stracili szanse gry o medale. Lepszym bilansem małych punktów drużynę CS PSP wyprzedził ostatecznie zespół Relaksu Myszków.

W I rundzie play off Relaks zmierzy się z Coca Colą, a KU AZS Politechniki Częstochowskiej z Ligą Miejską. Mecze 12 i 19 marca.

I liga: CS PS Pożarnej - Wkręt-Met 2:1, KRS TKKF Sportowiec - Lotnik Goliard Kościelec 2:0, AZS Politechnika Częstochowska - Senior 2:1, Coca Cola - Liga Miejska 2:0.

II liga: Garmond - Mustaf 2:0, AZS Wyższa Szkoła Zarządzania Bus-Rent - II Urząd Skarbowy 2:1, Gmina Mykanów - Stalbet Sportowiec II 2:0, AZS II Politechnika Częstochowska - Temida 2:0, Gmina Poczesna - Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji 2:0, Jessy - Guardian 2:1.