Trójmiejska Liga Biznesu

W meczu na szczycie Sprint pokonał Elfeko. Wielką niespodziankę sprawili piłkarze Wirtualnej Polski, pokonując Gazetę Wyborczą TLB

Mecz między Sprintem i Elfeko był niezwykle zacięty. Po 20 minutach prowadził Sprint, dzięki bramce zdobytej na osiem sekund przed syreną na przerwę po dwójkowej akcji Macieja Chomy i Rafała Wiszniewskiego. W drugiej połowie Elfeko nie wykorzystało rzutu karnego, a Sprint zdobył jeszcze trzy gole. Trafienie Piotra Kota było setną bramką dla Sprintu w edycji TLB. Pierwsze zwycięstwo w TLB odnieśli piłkarze Wirtualnej Polski, pokonując osłabioną Gazetę Wyborczą. Na 30 sekund przed końcem meczu po efektownej akcji zwycięskiego gola zdobył Tomasz Świtała.

Wyniki: Stena Line - Elektrociepłownie Wybrzeże 1:4 (0:2), Sprint - Elfeko 5:2 (3:2), Wirtualna Polska - Gazeta Wyborcza 8:7 (4:2), Urząd Marszałkowski - Intel Technology Poland 2:5 (0:4), Computerland - Young Digital Poland 1:3 (0:1), Dziennik Bałtycki - IdealHost 8:1 (4:0)