Piłkarskie sparingi i Puchar Polski na szczeblu okręgu krakowskiego

Małopolscy trzecioligowcy rozegrali ostatnie sparingi i mecze pucharowe. Teraz czekają na decyzję Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, czy start rozgrywek zostanie przełożony.
Hutnik u siebie pokonał Orła Piaski Wielkie 3:0 (1:0, bramki: Marcin Kostera, Piotr Błachacz, Robert Stanula).

Proszowianka na wyjeździe wygrała z Alwernią 2:0 (1:0, bramki: Maciej Lewandowski, Remigiusz Skrzypek). Po odejściu Łukasza Palucha do ŁKS-u trener Piotr Kocąb szuka bramkarza. W ostatnim tygodniu przed rozgrywkami wyjaśni się, czy do Proszowic przyjdzie Maciej Palczewski z rezerw Wisły oraz mistrz Polski oldbojów Dariusz Marzec (ostatnio Skawinka, nie grał przez pół roku). W trakcie załatwiania jest transfer obrońcy Łukasza Gawlika z Czuwaju Przemyśl.

Wisła II w Krzęcinie wygrała w Pucharze Polski z Iskrą 5:2 (3:0, bramki dla wiślaków: Bartosz Iwan, Kamil Witkowski po dwie i Rafał Waksmundzki). Iwan potrzebował połowy, a Witkowski 35 minut, żeby zdobyć po dwa trafienia. - Zagraliśmy w młodziutkim składzie, z czterema juniorami w podstawowej jedenastce - mówi trener Antoni Szymanowski. Iskra zdobyła dwie bramki w ciągu trzech minut. - Zabrakło koncentracji, ale tak to jest, jak się myśli o niebieskich migdałach - tłumaczy opiekun rezerw.