AZS AWF Biała Podlaska - Chrobry Głogów 20:30

W przedostatnim spotkaniu rundy rewanżowej ekstraklasy szczypiorniści AZS AWF Biała Podlaska przegrali na swoim parkiecie z Chrobrym Głogów

W 48. minucie kołowy bialczan w starciu z graczami Chrobrego doznał urazu lewego stawu kolanowego. Jest podejrzenie zerwania więzadeł i uszkodzenia łąkotki, jednak te przypuszczenia potwierdzi dopiero diagnoza lekarska.

W pierwszej części z dobrej strony pokazali się obaj bramkarze, w AZS Piotr Ner, a w ekipie z Głogowa Kazimierz Kotliński, który kiedyś bronił braw klubu z Białej Podlaskiej. Obaj mieli ponad 50-procentową skuteczność. Kluczowymi momentami były dwa obronione karne przez Kotlińskiego. W 17. minucie przy wyniku 5:8 bramkarzowi gości nie dał rady Andrzej Chmielewski, zaś dwie minuty przed końcem pierwszej połowy wyczyn kolegi z drużyny powtórzył Sebastian Różański.

Po przerwie goście już ze spokojem kontrolowali wydarzenia na boisku i systematycznie powiększali przewagę. W 38. min, po bramce Michała Jureckiego, Chrobry wygrywał 17:9, osiem minut później strata AZS wynosiła już 10 goli (11:21).