HOKEJ. I liga, play-off, KH Sanok - Zagłębie Sosnowiec 2:0

Hokeiści KH Sanok po raz drugi pokonali Zagłębie Sosnowiec. W obu meczach strzelili sosnowiczanom 19 goli, tracąc tylko dwa. Trzecie zwycięstwo i awans do finału wydaje się tylko formalnością

Pierwszy pojedynek na sanockim Torsanie zakończył się pogromem sosnowiczan 15:2. W rewanżu na lodowisku w Sosnowcu było 4:0 dla KH Sanok. Mecz rozgrywano w niecodziennej scenerii bo na trybuny nie wpuszczono kibiców. Klubu z Sosnowca nie było bowiem stać na zapewnienie ochrony. W I tercji gospodarze trzymali się bardzo dzielnie. Gra była wyrównana, ale sanoczanie mieli więcej sytuacji strzeleckich jednak nie najlpeiej było ze skutecznością. W II tercji przy sporej przewadze gości bramkarz Sosnowca nareszcie skapitulował, a pokonał go Tomasz Demkowicz. Jeszcze na początku III tercji gospodarze próbowali walczyć o wyrównanie i zwycięstwo jednak po golu Marcina Niemca stracili nadzieje, a KH dopełniło formalności.