Toruńska Liga Szóstek Piłkarskich

Gajewski przegrał kolejny mecz, ale i tak został mistrzem Toruńskiej Ligi Szóstek Piłkarskich. Awans do trzeciej ligi wywalczyła Wera/Trops
Gajewskiego złapała mała zadyszka pod koniec rozgrywek (lider poniósł drugą porażkę z rzędu), ale i tak zwyciężył w ekstraklasie, bo w 18. kolejce przegrywali także jego najgroźniejsi rywale. Jedyna drużyna, która mogłaby odebrać jeszcze pierwsze miejsce w tabeli - S.K.P. Borkowski Chełmża - uległa Jertesowi 4:9 i nadal traci do lidera dziewięć punktów.

Pewni awansu do III ligi są piłkarze Wery/Trops, którzy na dwie kolejki przed końcem mają osiem punktów przewagi nad wiceliderem. W pozostałych ligach wszystko jest jeszcze możliwe. Marwit w II lidze wyprzedza Biurfol o pięć punktów, a na trzecim froncie Bar U Stasia ma cztery punkty przewagi nad Perteksem.





I Liga

Copernicus - Skarpa 3:4, bramki: Copernicus - Wojciech Moszczyński 3, Skarpa - Lech Teofil 2, Zbigniew Raczkowski 2

Gajewski - Towix 6:9, bramki: Gajewski - Edward Mioducki, Karzysztof Paul, Mirosław Pachniewski, Dariusz Malec, Wojciech Bartkowski, Marek Bartkowski, Towix - Marek Motyka 5, Andrzej Motyka 3, Paweł Kędzierski,

Arpol Centrum - Petros Gajewski 4:4, bramki: Arpol Centrum - Paweł Piotrowski 2, Arkadiusz Wandowicz, Adam Urbański, Petros Gajewski - Arkadiusz Wesołowski 2, Tomasz Ronowicz, Krzysztof Suhak,

S.K.P. Borkowski Chełmża - Jertes 4:9, bramki: S.K.P. Borkowski Chełmża - Piotr Jarmulski 2, Marcin Rywalski, Marcin Kotarski, Jertes - Marcin Mikołajewicz 3, Zbigniew Regulski 2, Dariusz Śliwiński 2, Marek Rybicki, Dariusz Olejnik,

Sigma - Matador 4:8, bramki: Sigma - Sebastian Lisewski 2, Adam Bełkowski, Wojciech Nalaskowski, Matador - Krzysztof Skonecki 3, Marcin Młodnik 3, Dawid Młodnik, Przemysław Rutkowski,



1. Gajewski1639159-83
2. S.K.P. Borkowski 16 30 107-89

3. Towix 16 30 101-88

4. Arpol Centrum162898-79
5. Matador162799-100
6. Skarpa162276-86
7. Copernicus162284-107
8. Sigma161469-92
9. Petros Gajewski161461-73
10. Jertes 16 7 86-143



Najlepsi strzelcy:

44 - Marek Motyka (Towix)

33- Przemysław Goździński (Gajewski)



II Liga

Biurfol - ECO Invest 9:0, bramki: Biurfol - Sławomir Konury 2, Radosław Olewiński 2, Michał Affelt 2, Michał Olszewski, Piotr Zakrzewski, Piotr Muraczewski,

Nauczyciele - Matopat 10:8, bramki: Nauczyciele - Andrzej Ewald 3, Jarosław Więckowski 2, Paweł Mańcewicz 2, Robert Koniecki, Grzegorz Filipowicz, Jarosław Woźniak, Matopat - Mariusz Nadolecki 4, Wiesław Nadstawny 3, Robert Płatun,

Meritum - Bella Nova 4:4, bramki: Meritum - Waldemar Czarnecki 3, Tomasz Błędzki, Bella Nova - Jarosław Kaniuk 2, Piotr Jankowski, Krystian Manikowski,

Marwit - Auto Złomańczuk 11:2, bramki: Marwit - Maciej Broczek 3, Kamil Zieliński 3, Dariusz Koc 2, Tomasz Borowicz, Piotr Osmański, Janusz Lemke, Auto Złomańczuk - Dariusz Pigłowski, Janusz Pigłowski,

Wrzosy - Rigips/Skarpa 10:1, bramki: Wrzosy - Dariusz Borowiec 5, Krzysztof Kopke 2, Leszek Małkiewicz, Jarosław Siemiątkowski, Wiesław Gorczyca; Rigips/Skarpa - Wojciech Szafran.



1. Marwit 16 40 104-43

2. Biurfol 16 35 99-52

3. ECO Invest163389-62
4. Auto Złomańczuk162891-69
5. Rigips/Skarpa 16 23 72-88

6. Nauczyciele162177-105
7. Meritum161769-74
8. Wrzosy161363-90
9. Bella Nova161161-109
10. Matopat16866-101


Najlepsi strzelcy:

29 - Sławomir Konury (Biurfol)

26 - Adam Samborski (ECO Invest)



III Liga

Bar " U Stasia" - Pacyfic/Piwiarnia U Szwejka 4:2, Full Mocny Team - Energetyka 10:4, Partex - Jordanki 8:3, Pacyfic II/Flamhed - Champion 9:5, E.C. Toruń - Torfarm 9:6,



1. Bar „U Stasia”1640113-52
2. Partex1636133-68
3. Full Mocny Team1634101-61
4. Jordanki1628124-68
5. E.C. Toruń 16 23 83-83

6. Torfarm 16 21 91-94

7. Energetyka161871-91
8. Champion161293-139
9. Pacyfic/Piwiarnia U Szwejka161073-131
10. Pacyfic II/Flamhed 16 7 56-135



Najlepszy strzelec:

Krystian Maksoń (Partex) 55 bramek.



IV Liga

Fenix Profesionalista - Toruńskie Wodociągi 4:5, bramki: Fenix Profesionalista - Waldemar Tawrel 2, Mariusz Chyb 2, Toruńskie Wodociągi - Jarosław Marczewski 3, Jarosław Zając, Krzysztof Zając,

Faber Consulting - Mega Nadwiślanka 5:5, bramki: Faber Consulting - Marcin Oniszczuk 2, Marek Piasecki, Damian Droszcz, Marek Kilanowski, Mega Nadwiślanka - Krzysztof Godlewski 5

Fart Produkt - Poczta Polska 3:7, bramki: Fart Produkt - Michał Jastrzembski, Piotr Nowicki, Piotr Walaszkowski, Poczta Polska - Paweł Kulczewski 4, Leszek Szymborski 2, Marek Piątkowski,

Tomex Team Palisada - Jawor 5:5, bramki: Tomex Team Palisada - Grzegorz Jarosz 2, Dariusz Kretsochmann, Miron Fuesterman, Dariusz Wąsewicz, Jawor - Patryk Ziółkowski 3, Przemysław Graczkowski, Artur Kryn, Wera/Trops - Fabwel 9:7, bramki: Wera/Trops - Marek Waszak 3, Dariusz Górny 2, Maciej Bieńkowski 2, Adam Łącki, Grzegorz Grudziński, Fabwel - Arkadiusz Pietrzak 3, Tomasz Zakrzewski 2 Jacek Zakrzewski, Marcin Makowski,

Zibkor F.R. - Nord Partner 8:8, bramki: Zibkor F.R. - Dariusz Chałajczak 3, Sebastian Neuman 2, Paweł Skowroński, Bartosz Różycki, Dariusz Jóźwicki, Nord Partner - Andrzej Połetek 4, Robert Wessely 2, Jarosław Matuszak, Tomasz Dyndesz



1. Wera/Trops2055163-74
2. Fenix Profesionalista 20 47 193-77

3. Toruńskie Wodociągi1945136-89
4. Faber Consulting2041140-90
5. Jawor2037167-139
6. Fabwel 20 25 100-107

7. Nord Partner2022125-136
8. Tomex Team Palisada1819103-125
9. Poczta Polska1916101-142
10. Fart Produkt2015130-179
11. Mega Nadwiślanka2014108-196
12. Zibkor F.R. 20 10 80-201



Najlepsi strzelcy:

Mariusz Chyb (Fenix Profesionalista) 57, Marcin Oniszczuk (Faber Consulting) 54



Komunikaty

W związku z faktem iż w dniu 08.02.2004 w meczu pomiędzy drużyną Pacyfic/Piwiarnia U Szwejka - Energetyka, w drużynie Pacyfic/Piwiarnia U Szwejka wystąpił nieuprawniony zawodnik, wynik meczu 8:7 zweryfikowano jako walkower 5:0 na korzyść drużyny Energetyki. Ponadto z dorobku drużyny Pacycyfic/Piwiarnia U Szwejka odjęto 3 punkty (zgodnie z pkt. 22 Regulaminu Rozgrywek).

W dniu 10.03.2004 o godzinie 1800 w sali bankietowej restauracji "Olimpia" przy ul. Świętopełka odbędzie się zebranie sprawozdawczo - wyborcze Toruńskiej Ligi Szóstek Piłkarskich.



Następna kolejka

I liga - 22. luty: 9.00 Towix - Petros Gajewski, 10.00 S.K.P. Borkowski Chełmża - Sigma, 11.00 Matador - Jertes, 12.00 Gajewski - Skarpa, 13.00 Arpol Centrum - Copernicus

II liga - 22. luty: 14.00 Meritum - Nauczyciele, 15.00 Auto Złomańczuk - Wrzosy, 16.00 Marwit - Rigips/Skarpa, 17.00 Biurfol - Matopat, 18.00 ECO Invest - Bella Nova

III liga - 21. luty: 18.00 Torfarm - Jordanki, 19.00 Pacyfic/Piwiarnia U Szwejka - Full Mocny Team, 20.00 Partex - Energetyka; 22 luty: 19.00 Bar "U Stasia" - Pacyfic II/Flamhed, 20.00 E.C. Toruń - Champion

IV liga - 21. luty: 12.00 Nord Partner - Tomex Team Palisada, 13.00 Wera/Trops - Zibkor F.R., 14.00 Toruńskie Wodociągi - Fart Produkt, 15.00 Fenix Profesionalista - Jawor, 16.00 Mega Nadwiślanka - Fabwel, 17.00 Faber Consulting - Poczta Polska