Wyniki ligowe

KOSZYKÓWKA

Wynik ostatniego meczu 23. kolejki I ligi mężczyzn: Alba Alstom Chorzów - Turów Zgorzelec 63:61.

1. Turów16-5371779:1552
2. Alba16-5371760:1631
3. Kotwica14-7351843:1768
4. Polpharma14-6341712:1440
5. Viking12-9331676:1701
6. Legia11-10321758:1725
7. Zastal11-10321778:1712
8. Stal11-10321747:1733
9. Basket11-10321713:1586
10.Tytan9-12301820:1819
11.Polpak9-12301667:1648
12.Siarka7-14281602:1747
13.Pogoń5-16261721:1976
14.SMS0-20201537:2078
Wynik meczu II ligi mężczyzn: Zagłębie Sosnowiec - Znicz Jarosław 56:87. Kwarty: 16:26, 13:23, 15:18, 12:20. Zagłębie: Dziura 11, Żurawski 19, Deja 11, Nawrot 3, Podgórski 4 oraz Giza 2, Krajewski 6, Hauser 0, Szafraniec 0, Bogdanowicz 0, Jakubowski 0. Znicz: Kordas 4 (1), Fortuna 13 (2), Mikołajko 12, Szczotka 6, Kowalenko 8 oraz Kamiński 21 (4), Pilecki 10 (1), Wojtanowicz 4, Belczyk 4, Zalewski 3 (1), Białas 2. Pojedynek Polonia Przemyśl - Bobry Zabrze zakończył się po zamknięciu tego wydania "Gazety".

1. Sokół Łańcut22401776:1568
2. Znicz Jarosław22391863:1613
3. Big Star Tychy22361873:1760
4. AZS Radom21351675:1458
5. Lafarge Kielce21351659:1528
6. Dąbrowa Górnicza22331532:1572
7.Start II Lublin21311636:1766
8. Bobry Zabrze20301666:1569
9. Polonia Przemyśl20301595:1567
10.Zagłębie Sosnowiec22311691:1755
11.MCKS Czeladź21301531:1603
12.Pogoń Prudnik22301621:1715
13.Piotrcovia21291601:1625
14.Mickiewicz Katowice21271560:1657
15.Pogoń Puławy22241437:1914
Wynik zaległego meczu grupy podkarpackiej III ligi mężczyzn: Sokół II Adams Łańcut - Kontra Rzeszów 78:94.

1. Stal II Stalowa Wola12221165:997
2. AZS UR Resovia12201069:981
3. Kontra Rzeszów12191039:966
4. Sokół II Łańcut1218971:967
5. Siarka II Tarnobrzeg12171061:1048
6. MKS V LO Rzeszów12171004:1032
7. MOSiR II Krosno1212872:1226
Wyniki spotkań o wejście do I ligi kobiet: Żak Nowy Sącz - MLKS Rzeszów 42:65. Kwarty: 14:19, 8:13, 8:14, 22:19. Żak: Kozioł 6, J. Gajdosz 10 (1), Maderak 7 (1), Golińska 2, Ruchała 4 oraz Juszczyk 3, Krężel 3 (1), P. Gajdosz 7 (1). MLKS: Cudo 23 (5), Guzara 4, Lachcik 10, Moskwa 15, Węklar 10 (1) oraz Buszta 1, Szczęsna 2, Rzeszutek 0, Uchman 0, Topolska 0, Szelewa 0; Stal Stalowa Wola - Korona Kraków 53:72. Kwarty: 17:15, 11:17, 13:21, 12:19. Stal: Miazga 15, Wojcieszyn 10, Tokarska 10, Parus 10, Łopion 7 oraz Gołąbek 1, Rutkowska 0, Czopor 0, K. Wydra 0, A. Wydra 0, Niemiec 0. Korona: Hajduk 15 (1), Bogdan 10, Mucha 10, Włodarz 5 (1), Koszela 0 oraz Dziadkowiec 15 (2), Żak 7, Oskwarek 6, Moskała 4, Stachura 0; MOSM Bytom 0 CKiS Skawina 64:42, Górnik Wieliczka - MOSiR Mysłowice 110:75. Mecz GTK Gorlice - Pałac Młodzieży Roleski Tarnów został przełożony. W meczu zaległym: MOSM Bytom - MOSiR Mysłowice 57:40.

1. Korona Kraków17321318:1007
2. Górnik Wieliczka17301347:1067
3. MLKS Rzeszów17291182:1039
4. MOSM Bytom17291101:970
5. GTK Gorlice16281154:887
6. Pałac Młodzieży Tarnów15221100:1233
7. Żak Nowy Sącz17211053:1183
8. Stal Stalowa Wola1720920:1209
9. MOSiR Mysłowice17201080:1366
10.CKiS Skawina1618893:1142
SIATKÓWKA

Wyniki I rundy play off o miejsca 1-4 II ligi kobiet (do trzech zwycięstw): WSBiP Ostrowiec Świętokrzyski - Siarka Tarnobrzeg 3:0 i 2:3. Stan play off: 1:1; MMKS Dąbrowa Górnicza - Elektromet Mysłowice 3:1 i 3:0. Stan play off: 2:0 dla Dąbrowy Górniczej.

Wyniki I rundy play out o miejsca 5-8 II ligi kobiet: UMKS Łańcut - Armatura Kraków 3:0 i 3:0. Stan play out: 2:0 dla UMKS; Tomasovia - Sandecja Nowy Sącz 3:0 i 3:0. Stan play out: 2:0 dla Tomasovii.

Wynik meczu III ligi kobiet: UKS MOSiR Jasło - Wisłoka Dębica 3:0.

1. MOSiR Jasło101824:7
2. Uniwersytet Rzeszów91724:6
3. Sanoczanka91623:7
4. Wisłoka Dębica101425:19
5. Krośnianka10127:24
6. Błękitni Ropczyce10100:30
Wyniki III ligi mężczyzn: Błękitni Ropczyce - AZS Politechnika Rzeszów 3:0, Dobrowolscy Piast Wadowice Górne - AZS Uniwersytet Rzeszów 3:1, Czarni Oleszyce - Anilana Rakszawa 3:0, Orkan Nisko - San Lesko 3:0. Mecz UMOS Krosno - AZS PWSZ Krośnianka został przełożony na 17 lutego, mecz MKS MOSiR Jasło - Wisłok Strzyżów został przełożony na 19 lutego.

1. Błękitni Ropczyce193857:9
2. AZS Krośnianka1835 53:7
3. MOSiR Jasło183040:30
4. Orkan Nisko182939:22
5. Wisłok Strzyżów172937:15
6. Dobrowolscy Piast192835:38
7. Politechnika Rzeszów192834:37
8. Czarni Oleszyce192629:42
9. UMOS Krosno182425:44
10.Uniwersytet Rzeszów192423:45
11.San Lesko192315:49
12.Anilana Rakszawa191911:57
PIŁKA RĘCZNA

Wyniki II ligi mężczyzn: Stal Mielec - ASPR Zawadzkie 44:32, AZS Rzeszów - Unia Tarnów 21:35, MKS Siemianowice - AZS Katowice 34:33, Orlik Czwórka Brzeg - Gwardia Opole 31:26, pauzował Viret Zawiercie.

1. Stal Mielec916301-223
2. Orlik Brzeg1014268-255
3. Viret Zawiercie811190-174
4. ASPR Zawadzkie911279-263
5. AZS Katowice910301-276
6. Unia Tarnów98275-277
7. MKS Siemianowice108267-287
8. Gwardia Opole94243-282
9. AZS Rzeszów90215-302
Wyniki II ligi kobiet: Otmęt Krapkowice - Olimpia Nowy Sącz 21:16, Tomex Kraków - AZS AWF Kraków 23:30, Ruch Chorzów - Landeco Siemianowice 35:22, pauzowała Siódemka Jarosław.

1. Ruch Chorzów1020355-153
2. AZS Kraków916280-192
3. Otmęt Krapkowice107181-230
4. Tomex Kraków96191-252
5. Olimpia Nowy Sącz95166-238
6. Landeco Siemianowice74162-206
7. Siódemka Jarosław74127-171
HOKEJ NA LODZIE

Wyniki I ligi: Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec 6:0 i 2:1. Mecze Cracovia - Dwory Unia II Oświęcim i MMKS Nowy Targ - SMS I PZHL Sosnowiec zostały przełożone. W meczach rozegranych awansem: KH Sanok - SMS II PZHL Sosnowiec 4:1 i 9:2, Stoczniowiec II Gdańsk - TKH II Toruń 9:2 i 7:2.

1. KH Sanok3277204-65
2. Dwory Unia II3271143-79
3. Cracovia3264190-84
4. Polonia Bytom3464157-104
5. SMS I Sosnowiec3358125-101
6. SMS II Sosnowiec3650126-122
7. Zagłębie Sosnowiec3428122-199
8. TKH II Toruń3428108-268
9. MMKS Nowy Targ302499-174
10.Stoczniowiec II332397-179