Sport w skrócie

KOSZYKÓWKA

II liga mężczyzn: Rawia Rawicz - AZS Szczecin 83:84. Kwarty: 25:18, 22:26, 19:15, 17:25. AZS: Witczak 22, Pytyś 21, Osowski 17, Kowalski 16, Kowalski 5, Majcher 2, Bieńkowski 1, Kaczmarek 0, Kasprzak 0, Kaszyński 0, Bujak 0.

Mecz SKK Szczecin z WTK II Włocławek został odwołany z powodu wycofania się włocławian z rozgrywek. Szczecinianie wygrali spotkanie walkowerem 20:0.

PIŁKA RĘCZNA

I liga piłkarek ręcznych: AZS Politechnika Koszalin - SMS Gliwice 23:19 (14:10). AZS: Janko, Hauzer - Pokorowska 7, Chmiel 7, Tałaj 3, Celuch 2, Annuszewska 2, Stasiuk 1, Zaremba 1, Mierzejewska 0, Szostakowska 0, Sudnik 0.

I liga piłkarzy ręcznych: Gwardia Koszalin - Grunwald Poznań 27:31 (14:15). Gwardia: Bugaj, Siudowski - Miać 8, Pawlak 8, Stasiuk 4, Paweł Wachowski 3, Dziadyk 1, Gibalski 1, Suszka 1, Piotr Wachowski 1, Jocz 0, Koszykowski 0.

II liga mężczyzn: Łącznościowiec Szczecin - Żagiew Dzierżoniów 30:29 (13:13). Łącznościowiec: Jasiński, Śrudka - Maciejewski 5, Gracka 5, P. Biały 5, Błażejewski 4, Marcinkjan 4, Gościński 3, R. Biały 2, Głowiński 1, Zubowicz 1, Wronowski 0.

Energetyk Gryfino - Bór Oborniki Śląskie 30:36 (18:20). Energetyk: Guz, Kocór, Drewicz - Kokoszka 11, Stanisławek 3, Ł. Czyleko 1, Tołyż 1, Zwoliński 1, A. Adamczewski 2, Rulewicz 2, Kostrzewa 6, Węgrzyn 1, Zakrzewski 2, S. Adamczewski 0.

II liga kobiet: Łącznościowiec II Szczecin - Żagiew Dzierżoniów 31:19 (13:6). Łącznościowiec II: Kociuba - Stefaniuk 11, Rachwalska 4, Dyszewska 4, Guz 3, Stanisławek 3, Gryglicka 2, Jabłońska 2, Ligus 2, Staniszewska 0.

SIATKÓWKA

I liga kobiet: Sokół Chorzów - Piast Szczecin 1:3. Sety: 25:21, 17:25, 16:25, 15:25. Piast: Archangielska, Kwiatkowska, Wychowanek, Gliwa, Bryczkowska, Felkel oraz Kuchczyńska (libero), Furmanek.

II liga kobiet. Play off o miejsca 1.-4. (do trzech zwycięstw). Sobota: CHTPS Chodzież - MKS Koszalin 3:0. Sety: 25:18, 25:14, 25:13. Niedziela: CHTPS Chodzież - MKS Koszalin 3:2. Sety: 29:27, 25:20, 14:25, 21:25, 17:15. MKS: Olejnik, Zaganiacz, Czaplicka, Sulima, Kulisz, Ryc. Stan rywalizacji 2:0 dla Chodzieży.

Play off o miejsca 5.-8. (do trzech zwycięstw). Sobota: Uniwersytet Piast Szczecin - OPP Kołobrzeg 3:1. Sety: 25:19, 22:25, 25:16, 31:29. Piast: Niżałowska, Rogala, Kowalska, Bury, Wojtas, Preiss oraz Szewczyk (libero), Kowalewska. OPP: Graf, Kwaśnik, Szpak, Kowalska, Korkosz, Kaczówka oraz Iwańczyk (libero), Wiegler.

Niedziela: Uniwersytet Piast Szczecin - OPP Kołobrzeg 3:0. Sety: 25:23, 25:18, 25:16. Piast: Niżałowska, Kwiatkowska, Rogala, Bury, Wojtas, Preiss oraz Szewczyk (libero), Kowalska, Kowalewska i Róg. OPP: Graf, Kwaśnik, Szpak, Kowalska, Korkosz, Kaczówka oraz Iwańczyk (libero) i Wiegler. Stan rywalizacji 2:0 dla Uniwersytetu.

II liga mężczyzn. Play off o miejsca 1.-4. (do trzech zwycięstw). Sobota: Orzeł Międzyrzecz - Morze-Bałtyk Szczecin 3:0. Sety: 25:15, 25:20, 25:20. Bałtyk: Tomasz Cichosz, Streich, Grzesiowski, Sylla, Kolec, Ostrowski oraz Łukasz Cichosz (libero), Węglarek, Błażniak.

Niedziela: Orzeł Międzyrzecz - Morze-Bałtyk Szczecin 3:0. Sety: 25:21, 25:15, 25:19. Bałtyk: Tomasz Cichosz, Streich, Grzesiowski, Sylla, Kolec, Ostrowski oraz Łukasz Cichosz (libero), Węglarek, Błażniak, Paśnik i Kolasa. Stan rywalizacji: 2:0 dla Orła.

Play off o miejsca 5.-7. Sobota: Maraton Świnoujście - Budowlanka Poznań 3:0. Sety: 25:19, 25:13, 25:21. Maraton: Gogol, Dobek, Kulikowski, Bołba, Bielicki, Glinka oraz Żymła (libero) i Kubiak.

Niedziela: Maraton Świnoujście - Budowlanka Poznań 3:0. Sety: 25:20, 25:18, 25:20. Maraton: Gogol, Dobek, Kulikowski, Bołba, Bielicki, Glinka oraz Żymła (libero) Kubiak i Łasocha. Stan rywalizacji: 2:0 dla Maratonu.