SPORT W SKRÓCIE

POJEDŹ Z VIVE DO WARSZAWY. Działacze kieleckiego Vive organizują dla swoich kibiców wyjazd na piątkowy mecz ekstraklasy z Warszawianką w stolicy. Autokar odjedzie o godzinie 14 i liczba miejsc jest ograniczona. Chętni proszeni są o zgłaszanie się w siedzibie klubu w hali przy ul. Krakowskiej 72 lub o kontakt telefoniczny - 345 10 44. Początek spotkania w hali Warszawianki o godz. 18.

KUPIEC W GRÓJCU. Artur Kupiec, były zawodnik Kolportera Korona Kielce, który na początku stycznia rozwiązał kontrakt z zespołem Dariusza Wdowczyka, będzie grał w broniącym się przed spadkiem z trzeciej ligi mazowieckiej Mazowszem Grójec. 32-letni obrońca umowę podpisał do końca sezonu.

WYNIKI III WTK KADETÓW W TENISIE STOŁOWYM. Aż 124 zawodników (83 chłopców i 41 dziewcząt) wzięło udział w III wojewódzkim turnieju klasyfikacyjnym kadetów rozegranym w hali KOS w Kazimierzy Wielkiej. Wśród kadetek bezkonkurencyjna była Aleksandra Kędzierska (ULKS Top-Spin Kielce). Wyprzedziła koleżankę klubową Barbarę Mańkę i Paulinę Chabinkę z Rafaello Kazimierza Wielka. W rywalizacji kadetów najlepszy okazał się Maciej Podsiadło. Drugie miejsce przypadło Marcinowi Korfelowi (obaj Rafaello), a trzecie Bartłomiejowi Dulębie. Zwycięzcy obu turniejów pojadą na zawody ogólnopolskie, które 28-29 lutego odbędą się w Wałczu.