Heko Czermno - Tłoki Gorzyce 3:2 (2:0) w meczu kontrolnym

W drugim meczu kontrolnym trzecioligowi piłkarze Heko Czermno pokonali na boisku w Fałkowie 3:2 (2:0) prowadzone przez Marka Motykę drugoligowe Tłoki Gorzyce.

Mecz rozegrano na boisku w Fałkowie. - Było przygotowane super. Suchutko, prawie nie było wody - chwalił Zbigniew Karbownik, trener Heko. Beniaminek III ligi najkorzystniej zaprezentował się w pierwszej połowie, gdy wystąpił podstawowy skład. - Jak na nasz drugi sparing, moi piłkarze zagrali doskonale, dużo powalczyli. Zebrali za to nawet pochwały od trenera Motyki - opowiadał Karbownik. Efektem były szybko zdobyte bramki. Już w pierwszym kwadransie (5. i 13. minuta) dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Jakub Grzegorzewski. Trzeciego gola dla gospodarzy zdobył dziesięć minut po przerwie, przy stanie 2:1, Arkadiusz Stępień.

W Heko po raz pierwszy zaprezentowali się 20-letni bramkarz Łukasz Mariak i szukający klubu w regionie Gabriel Salwa. Czy zasilą drużynę, trener Karbownik zadecyduje po sobotnim wyjazdowym sparingu z Ruchem Chorzów.

Heko: I połowa: Łukiewicz (Mariak) - Walęciak, Stefańczyk, Dworzyński, Wojtaszek, Cheda, Zimoch, Trela, Hajduk, Piechna, Grzegorzewski. II połowa: Mariak (Sobański) - Łęgowiak, Salwa, Mordziński, Kościukiewicz, Jasiński, Matuszczyk, Wojtaszek, Zawistowski, Stępień, Majchrzak