Wyniki ligowe

PIŁKA RĘCZNA

Wyniki II ligi kobiet: AZS AWF Kraków - Siódemka Jarosław 31:20, Ruch Chorzów - Otmęt Krapkowice 35:12, mecz Landeco Siemianowice - Tomex Kraków został przełożony, pauzowała Olimpia Nowy Sącz.

1. Ruch Chorzów918320-131
2. AZS Kraków814250-169
3. Tomex Kraków86168-232
4. Otmęt Krapkowice95160-214
5. Olimpia Nowy Sącz85151-217
6. Landeco Siemianowice64140-171
7. Siódemka Jarosław74127-171
KOSZYKÓWKA

Wyniki rozgrywek o wejście do I ligi kobiet: Stal Stalowa Wola - MLKS Rzeszów 44:62. Kwarty: 14:14, 8:16, 8:10, 14:22. Stal: Wojcieszyn 9 (1), Parus 9, A. Wydra 6, Tokarska 4, Czopor 4 (1) oraz Gołąbek 3, Rutkowska 0, K. Wydra 0, Niemiec 0, Darłak 0. MLKS: Guzara 19, Węklar 12 (1), Fischer 11, Cudo 10 (1), Ludwiniak 4 oraz Wajda 2, Buszta 2, Lachcik 2, Szczęsna 0. Górnik Wieliczka - Żak Nowy Sącz 85:65, GTK Gorlice - CKiS Skawina 71:43, MOSM Bytom - Korona Kraków 54:70, Pałac Młodzieży Roleski Tarnów - MOSiR Mysłowice 84:78. W meczu zaległym: Górnik - MLKS 80:32. Kwarty: 16:12, 25:5, 22:11, 17:4. Górnik: Grzywacz 21, Konopka 17 (3), Tomaszewska 17, Chmiel 15 (3), Skowron 6, Kamińska 2, Aondo-Akaa 2. MLKS: Węklar 8, Guzara 7, Cudo 6, Buszta 4, Moskwa 4, Lachcik 3.

1. Korona Kraków14271095:809
2. Górnik Wieliczka15271166:918
3. GTK Gorlice14251010:763
4. MLKS Rzeszów15251044:927
5. MOSM Bytom1525980:888
6. Roleski Tarnów15221100:1233
7. Żak Nowy Sącz1518929:1066
8. MOSiR Mysłowice1518965:1199
9. Stal Stalowa Wola1518815:1055
10.CKiS Skawina1517851:1080
Wynik ostatniego meczu II ligi mężczyzn: Znicz Jarosław - Big Star Tychy 94:64. Kwarty: 27:21, 22:10, 24:19, 21:14. Znicz: Kordas 23 (4), Szczotka 12, Mikołajko 18, Kowalenko 19, Fortuna 5 oraz Kamiński 0, Pilecki 9 (2), Wojtanowicz 6 (1), Zalewski 2, Białas 0, Majcher 0. Big Star: Seith 2, Olczak 21 (1), Jaremko 4, Broda 7 (1), Bzdyra 14 oraz Rojek 6, Kaczmarski 2, D. Prokusa 8 (1), Markowicz 0, R. Prokusa 0, Firlej 0.

1. Sokół Łańcut21381674:1478
2. Znicz Jarosław21371776:1557
3. Big Star Tychy21351783:1658
4. AZS Radom20331589:1388
5. Lafarge Kielce20331553:1470
6. Dąbrowa Górnicza21311444:1506
7. Bobry Zabrze20301666:1569
8. Polonia Przemyśl20301595:1567
9. Zagłębie Sosnowiec21301635:1668
10.MCKS Czeladź21301531:1603
11.Pogoń Prudnik21291555:1627
12.Start II Lublin20291545:1681
13.Piotrcovia20281543:1519
14.Mickiewicz Katowice20261474:1587
15.Pogoń Puławy21231352:1813
Wyniki grupy podkarpackiej III ligi mężczyzn: Kontra Rzeszów - Sokół II Adams Łańcut 88:65, MOSiR II Krosno - Stal II Stalowa Wola 86:89, mecz MKS V LO Rzeszów - Sokół II Łańcut zakończył się po zamknięciu tego wydania "Gazety", mecz MOSiR Krosno - Resovia został przełożony na czwartek, 5 lutego, mecz Stal II Stalowa Wola - Siarka II Tarnobrzeg został przełożony.

1. Stal II Stalowa Wola917904:745
2. Kontra Rzeszów1117945:888
3. AZS UR Resovia915801:702
4. Sokół II Łańcut1015811:793
5. MKS V LO Rzeszów1015853:858
6. Siarka II Tarnobrzeg1014890:890
7. MOSiR II Krosno99624:946
Wyniki grupy małopolskiej III ligi mężczyzn: Skawa Wadowice - MOSiR Krosno 102:119, Limblach Limanowa - Cracovia 99:89, Omeko Korona Kraków - Unia Tarnów 85:81, STS Wikar Nowy Sącz - Basket Kraków 91:80.

1. Limblach Limanowa14251291:1158
2. Korona Kraków14241277:1198
3. Unia Tarnów14231169:1039
4. MOSiR Krosno14221195:1141
5. Basket Kraków14191037:1156
6. Cracovia14191099:1217
7. STS Nowy Sącz14191035:1128
8. Skawa Wadowice14161151:1299
SIATKÓWKA

Wyniki II ligi kobiet: UMKS Łańcut - Armatura Kraków 3:1, Elektromet MOSiR Mysłowice - Siarka Tarnobrzeg 3:2, Sandecja Nowy Sącz - MMKS Dąbrowa Górnicza 0:3, Tomasovia Tomaszów Lubelski - WSBiP Ostrowiec Świętokrzyski 1:3.

1. Dąbrowa Górnicza142739:9
2. WSBiP Ostrowiec Św.142533:21
3. Siarka Tarnobrzeg142436:15
4. Elektromet Mysłowice142127:28
5. Tomasovia141923:30
6. UMKS Łańcut141921:34
7. Armatura Kraków141716:36
8. Sandecja Nowy Sącz141615:37
Zakończyła się runda zasadnicza rozgrywek. Za dwa tygodnie odbędą się pierwsze mecze I rundy play off. O awans zagrają zespoły według klucza: 1-4, 2-3. O utrzymanie: 5-8, 6-7. Walka będzie toczyć się do trzech wygranych meczów. Pierwsze dwa odbędą się na parkiecie drużyny wyżej sklasyfikowanej w tabeli.

Wyniki III ligi kobiet: Sanoczanka Sanok - UKS MOSiR Jasło 1:3, Błękitni Ropczyce - AZS Uniwersytet Rzeszów 0:3, Wisłoka Dębica - AZS Krośnianka 3:1.

1. Uniwersytet Rzeszów91724:6
2. Sanoczanka91623:7
3. MOSiR Jasło91621:7
4. Wisłoka Dębica91325:16
5. Krośnianka9104:24
6. Błękitni Ropczyce990:27
Wyniki III ligi mężczyzn: AZS Politechnika Rzeszów - San Lesko 3:0, AZS PWSZ Krośnianka Krosno - Czarni Oleszyce 3:0, Wisłok Strzyżów - Anilana Rakszawa 3:0, Błękitni Ropczyce - MOSiR Jasło 3:0, AZS Uniwersytet Rzeszów - Orkan Nisko 3:2, Dobrowolscy Wadowice Górne - UMOS Krosno 3:2. W meczu zaległym: Dobrowolscy - Anilana 3:0.

1. Błękitni Ropczyce163248:9
2. AZS Krośnianka163147:7
3. Wisłok Strzyżów162734:13
4. MOSiR Jasło162737:27
5. Orkan Nisko162636:19
6. Dobrowolscy Piast162430:31
7. Politechnika Rzeszów162328:32
8. Czarni Oleszyce162224:36
9. UMOS Krosno162224:38
10.Uniwersytet Rzeszów162019:38
11.San Lesko16189:45
12.Anilana Rakszawa161610:48
HOKEJ NA LODZIE

Wyniki I ligi: TKH II Toruń - ComArch Cracovia 1:14 i 3:14, Stoczniowiec II Gdańsk - Polonia Bytom 1:2 i 1:8, SMS I PZHL Sosnowiec - Dwory Unia II Oświęcim 1:4 i 2:3, Zagłębie Sosnowiec - SMS II PZHL Sosnowiec 1:4 i 5:6, mecze KH Sanok - MMKS Nowy Targ zostały przełożone. Nierozegrany mecz Dwory Unia II - Zagłębie zweryfikowano jako walkower 5:0.

1. KH Sanok3277204-65
2. Dwory Unia II3271143-79
3. Cracovia3264190-84
4. Polonia Bytom3258149-103
5. SMS I Sosnowiec3358125-101
6. SMS II Sosnowiec3650126-122
7. Zagłębie Sosnowiec3228121-191
8. TKH II Toruń3228104-252
9. MMKS Nowy Targ302499-174
10.Stoczniowiec II311781-171
TENIS STOŁOWY

Wyniki I ligi kobiet: Elta Łódź - MOS Krosno 8:2, JKTS Jastrzębie - Leś-Pol Borek Stary 7:3, AZS AE II Wrocław - Wanda Kraków 5:5, MKSTS Polkowice - Bronowianka Kraków 7:3.

1. Elta Łódź112080:30
2. Wanda Kraków111773:37
3. Bronowianka II111465:45
4. JKTS Jastrzębie111356:54
5. MOS Krosno11950:60
6. MKSTS Polkowice11949:61
7. AZS AE II Wrocław11432:78
8. Leś-Pol Borek Stary11235:75
Wyniki I ligi mężczyzn: Kastor Łask - AZS Politechnika Zapel Rzeszów 7:3, Suret Brzostowianka - Górnik Miechowice 3:7, Trasko Ostrzeszów - Victoria Wałbrzych 5:5, AZS AE Wrocław - Top Bolesławiec 4:6, Zawisza Rzgów - AZS WSP Częstochowa 5:5.

1. Kastor Łask132396:34
2. Trasko Ostrzeszów132389:41
3. Top Bolesławiec132281:49
4. Górnik Miechowice131781:49
5. Victoria Wałbrzych131370:60
6. AZS PRz Zapel131275:55
7. AZS AE Wrocław131263:67
8. AZS WSP Częstochowa13535:95
9. Suret Brzostowianka13228:102
10.Zawisza Rzgów13132:98