PIŁKA NOŻNA. Turniej halowy

Puchar prezydenta Rzeszowa, który był nagrodą w halowym turnieju piłkarskim pojechał do Tomaszowa Lubelskiego. Tomasovia zostawiła w pokonanym polu Pogoń Leżajsk, Stal Stalową Wolę i Resovię.
Każdy z czterech klubów wysłał do walki po dwie drużyny. W finale Tomasovia II pokonała 1:0 Pogoń, a zwycięskiego gola strzelił Aleksiej Dunin. Trener zwycięskiego zespołu, Tomasz Orłowski powiedział po zakończeniu turnieju: - Wygrana moich podopiecznych jest dla mnie przyjemną niespodzianką. Do Rzeszowa przyjechaliśmy prosto z obozu kondycyjnego. Testowałem czterech piłkarzy z Ukrainy i jestem zadowolony z ich postawy.

W meczu o III miejsce Resovia II zremisowała z Stalą II 0:0. W rzutach karnych wygrali stalowolanie 3:2. V miejsce zdobyła Tomasovia I, która pokonała Pogoń I 3:0. VII miejsce zdobyła Resovia I po zwycięstwie nad Stalą I 5:2.

Wyniki eliminacji: Resovia I - Stal II Stalowa Wola 0:0, Pogoń I - Stal I 3:1, Tomasovia I - Pogoń I 1:1, Resovia II - Tomasovia II 1:1, Resovia I - Pogoń I 0:2, Resovia II - Stal I 1:0,Tomasovia I - Stal II 0:1, Tomasovia - Pogoń I 2:0, Resovia I - Tomasovia I 1:3, Pogoń I - Resovia II 2:2, Stal II - Pogoń II 1:2, Stal I - Tomasovia 1:2.