Kotwica Kołobrzeg - Alba Chorzów 82:84

I LIGA KOSZYKARZY. Po raz pierwszy w tym sezonie koszykarze z Kołobrzegu przegrali przed własną publicznością. Pasmo dziewięciu zwycięstw przerwała Alba Chorzów

Ponad 13 miesięcy temu 7 grudnia 2002 r. w hali Milenium na tablicy wyświetlił się dokładnie taki sam wynik: 82:84. Także wtedy zwycięstwo dwoma punktami nad Kotwicą zapewnili sobie goście i to w dodatku rywale zza miedzy - AZS Koszalin. Grudniowy mecz sezonu 2002/2003 był ostatnim, jaki do ubiegłej soboty przegrali we własnej hali koszykarze z Kołobrzegu.

Po dziewięciu wygranych w tym sezonie Kotwica uległa dwoma punktami wiceliderowi tabeli Albie Chorzów. Goście prowadzili przez większą część spotkania. Dopiero w czwartej kwarcie Kotwica zaczęła niwelować straty, a w ostatniej minucie przegrywała tylko punktem. Goście skutecznie jednak egzekwowali rzuty osobiste i zapewnili sobie końcowe zwycięstwo.

Kwarty: 19:22, 19:22, 24:28, 20:12

Kotwica: Walczuk 25, Olszanecki 12, Kukuczka 11, Surówka 11, Gibalski 9, Frankowski 9, Bajer 4, Wichniarz 1.