Cracovia ma w Cetniewie jak w raju

Trzy boiska, w tym dwa pełnowymiarowe, 80-metrowa hala, dwie siłownie, sauna i basen z całą gamą odnowy biologicznej - takie warunki mają piłkarze Cracovii.
- Mamy pod nosem morze, dwa kroki do plaży, i zadaszony (zamknięty) kompleks sportowy do naszej dyspozycji - zachwala warunki trener "Pasów" Wojciech Stawowy i dodaje, że "grzechem byłoby źle pracować".

Na drobne urazy narzekają Kazimierz Węgrzyn (po sparingu z Legią Warszawa) i Tomasz Wacek. Obaj piłkarze ćwiczą z kolegami w siłowni i hali, ale nie grają na świeżym powietrzu z uwagi na ryzyko poważniejszej kontuzji.

Wczoraj ekipa Cracovii pozwoliła sobie na odrobinę luzu i świętowała 38. urodziny trenera Stawowego i 25. Pawła Nowaka. Już jutro o g. 11 "Pasy" zmierzą się z Arką Gdynia. Spotkanie zostanie rozegrane na sztucznej nawierzchni obiektu Bałtyku. - Szczególnych przygotowań nie robimy. Ten mecz to zwykła jednostka treningowa - dodaje Stawowy.

Cracovia wciąż jest zainteresowana pozyskaniem z Hutnika Piotra Madejskiego, który trenuje na obozie w Dębicy ze swym zespołem.

Jak nam powiedział prezes Hutnika Władysław Handziuk, strony wrócą do rozmów na początku lutego.