Sport w skrócie

PIŁKA NOŻNA.

BRASILIA W PORTUGALII. Zwolniony z Wisły Brasilia będzie grał w portugalskim klubie pierwszoligowym Belenenses Lizbona. Brazylijczyk powinien zadebiutować już w niedzielnym meczu z Uniao Leiria."BIAŁY" NIE CHCE KATOWIC. Łukasz Nawotczyński, który w ramach rozliczeń za transfer Jacka Kowalczyka miał zostać wypożyczony do Katowic, nie porozumiał się z prezesem GKS Piotrem Dziurowiczem w kwestiach finansowych i na razie trenuje z drugą drużyną Wisły.BIATLON.

PAŁKA BLISKO PODIUM. Juniorka Krystyna Pałka (BKS WP Kościelisko) zajęła czwarte miejsce w biegu sprinterskim na 7,5 km biatlonowych mistrzostw świata juniorów i juniorów młodszych, które odbywają się we francuskiej miejscowości Haute Maurienne.KOMBINACJA NORWESKA.

Janusz Zygmuntowicz (TS Wisła Zakopane) został w Karpaczu mistrzem Polski w kombinacji norweskiej. Zawodnik z Zakopanego ukończył zawody na drugim miejscu, pierwszy był Czech Jan Vocedalek (Dukla Liberec). W mistrzostwach startowali zawodnicy zza południowej granicy, ponieważ impreza ma charakter otwarty i należy do kalendarza FIS.