W piątek na basenie przy ul. Krakowskiej pływacki Media Mityng

Drużyny wszystkich kieleckich mediów wystartują w piątek na basenie przy ul. Krakowskiej w pływackim Media Mityngu. Atrakcje czekają też publiczność. "Gazeta" rozdaje wejściówki, dzięki którym będzie można wygrać nagrody
Na pomysł organizacji pływackiego Media Mityngu wpadli przedstawiciele spółki Super Relaks, która zarządza dwoma krytymi basenami w Kielcach: przy ul Krakowskiej i Toporowskiego. Sponsorem nagród jest telewizja kablowa UPC.

- Całą imprezę rozpoczynamy o godz. 16.30. Start zapowiedziały wszystkie kieleckie media - prasa radio i telewizja. Spodziewamy się około 40 zawodników - informuje Maciej Siemieniec, kierownik pływalni przy ul. Krakowskiej. Nie chce zdradzać wszystkich atrakcji piątkowego popołudnia. - Zaplanowaliśmy mnóstwo konkurencji. Mogę tylko powiedzieć, że będą to konkurencje nietypowe. Trzeba się będzie wykazać podstawowymi umiejętnościami pływackimi, zarówno indywidualnymi, jak i w drużynie. Jedno mogę powiedzieć: zabawa będzie przednia - zapowiada Siemieniec.

Dla publiczności wstęp na mityng jest darmowy. Ci z kibiców, którzy będą mieli specjalne wejściówki (można je otrzymać w "Gazecie") i wpiszą swoje dane, wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.